Wpis z mikrobloga

Xiaomi mi5 3/32 używany niecałe pół roku, za 1k podobno z gwarancją xkomu i ubezpieczeniem. Jeśli zobaczę papiery i się potwierdzi opłaca się? Martwi mnie troche tylko bateria, bo nie wiem czy sot 4h mi wystarczy.
#xiaomi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak_fischermann: zalezy mi na takim telefonie, który da radę przez następne dwa lata, zadne gry mnie nie interesuja, głownie bateria i plynnosc dzialania :) moze lepiej kupic nowe redmi 3s/4 za ok. 700 i tyle, takie rozterki ;p
  • Odpowiedz
@Goldenoss: jeśli robisz zdjęcia to tylko seria Mi, jakość wykonania, jak na flagowca przystało, a jeśli masz do kupienia inny kolor, niż biały i z wgranym normalnym ROM'em to trzeba brać.
3s i Redmi Note 3 Pro to najlepszy wybór jeśli chodzi o stosunek cena/jakość, ale to tańsza półka w tym zestawieniu. Masz rozterki, jak każdy przed kupnem Xiaomi, bo sam o to wcześniej pytałem, a jeśli miałbym więcej wolnej
  • Odpowiedz
@Goldenoss: bedzie ciezko przez 2 lata uzywac telefonu, to nie sa juz czasy noki 3210. Nawet nie chodzi o aplikacje, ale o uzywane obecnie materialy, taniej, lzej, mniej. Cos zacznie skrzypiec, porysuje sie itd...
Jesli zalezy ci na baterii to mi5 szalu nie robi, zwlaszcza ze kupujesz uzywke ktora juz swoje poorala.
Kup sobie cos za 500/600zl cos w stylu redmi3s z porzadna bateria i za rok moze poltora wymien.
  • Odpowiedz