Wpis z mikrobloga

Wojenka pt. "A nie ja bo ty" trwa w najlepsze. Uszatek w przypływie hipokryzji wygarnia i niszczy Janusza Kupca totalnie.

Witam witam benc, ogunie przed chwilą oglądałem wiecie co? Dominika filmik. I sam k@rwa powiedział żebym ja pokazał tysiąc złotych. No przepraszam Dominiku, sam na filmiku powiedziałeś że dasz mi tysiąc złoty jak zobaczysz mój filmik z kasom. Widzisz, jak k@rwa kłamiesz, oszukujesz ludzi? Widzisz? K@@rwa, i kto jest tu melin? Ty. Bo oszukałeś ludzi totalnie. Teraz obracasz w drugą stronę, że jesteś czysty. K@rwa... Nie no widziałem twój filmik, ze śmiechu bym zejszczał się musiałbym iść do wc, bo bym nie wytrzymał twojego #!$%@?. Masz jeszcze niecałe pół godziny na to żebyś mi przelał tysionc złoty... co nie znasz numeru konta? Tchórzysz? A widzisz, jak cię można łapać na kłamstwie? Ty mi k@urwa tu żądanie walisz, że mam pokazać tysionc złoty i że wpłacasz mi na konto. A sam #!$%@? nie prosiłeś o numer konta. Widzisz? Kto jest zjebem? Ty. I dwa, oszukujesz ludzi i swoich widzów a to jest oszustwo. I kto tu jest oszustem? Ty. Benc


#bonzo
SystemHalted - Wojenka pt. "A nie ja bo ty" trwa w najlepsze. Uszatek w przypływie hi...
  • 7