Wpis z mikrobloga

Współczesna młodzież #!$%@? mnie niemiłosiernie!

Faceci w wieku 14-20 kilka lat chodzą ubrani jak cioty. Spodnie rurki, skarpetki niezakrywające kostek (to jest najbardziej gejowskie!), fryzury porobione tak, że nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, do tego często kolczyki i tatuaże w różnych, dziwnych miejscach. Ochoty do sportu/pracy nie mają za grosz. Całymi dniami siedzą albo na telefonach, albo na komputerach. Jak im przyjdzie popracować łopatą, siekierą, kosą, piłą, to najczęściej słyszę, że się nie da, że nie mają czasu, że to za ciężko, że to nudne.
Na śniadanie jedzą płatki, zimą chodzą w trampkach i dużo czasu spędzają w galeriach, a do wbicia gwoździa potrzebują instrukcji obsługi młotka. To mają być mężczyźni? To są #!$%@?, a nie chłopy!
Również ich rówieśnice niewiele im ustępują. Nie umieją szyć, gotować, prasować, prać, piec (podstawowe umiejętności naszych matek i babć), a tapetę z ich ryjów można by było szpachelką ściągać. I takie „dziunie” mają być w przyszłości matkami i żonami? No, chyba, że za męża wezmą sobie taką męską #!$%@?ę, to wtedy dogadają się znakomicie. Wezmą kredyt 300 tys. (do oddania z 500), kupią mieszkanie w bloku i rodzice będą im pomagać w spłacie kredytu i wychowywaniu potomstwa. No i nadal będą chodzić do galerii, oglądać durne programy na TVN-ie czy Polsacie (tak nawiasem mówiąc, to obie te stacje zamknąłbym w #!$%@? za ogłupianie ludzi!), jeść w KFC czy innych McDonaldach i słuchać Eski czy Rmfmaxxx. Aż się boję o przyszłość naszego pięknego kraju patrząc na jego młodych obywateli.

P.S. Wracając do telefonów, to zauważcie co młodzież robi na przystankach. 99% z nich ma oczy wlepione w malutki ekranik. I potem idzie taka #!$%@? na pasy i wpatrzona w telefon/tablet wchodzi na drogę, nie patrząc nawet czy coś jedzie. Dużo jeżdżę po mieście i nieraz mam ochotę takich debili porozjeżdżać.

  • 3
@beatsholic: Ej, ale krótkie skarpetki są spoko, zwłaszcza latem kiedy jest bardzo ciepło i chodzisz w butach i nie chcesz żeby się stopy kleiły.
A co do reszty to pełna zgoda, z tym że obsługa siekiery jest niemal zerowa nie tylko w przedziale 14-20 ale nawet -25.