Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Grałem na najwyższym poziomie i właśnie klucznik dla mnie był najtrudniejszy. Tego upiora pokonałem za drugim razem jak tylko się dowiedziałem, że trzeba strzelać znakami w obrazy.
  • Odpowiedz
że trzeba strzelać znakami w obrazy.


@stassma: ?!? ja go usiekłem bez tego, ale wykorzystując wszystko co miałem, na odwarze, i w ogóle pogryzłem pada... Jak to znakami w obrazy? Jakimi znakami? Aksji?
  • Odpowiedz
@blubi_su: poczekaj na "największy lęk Iris" to rozwalisz tego pada ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) upiór przy tym pestka.

Najtrudniejszy jest zdecydowanie główny boss z "Wino i Krew"
  • Odpowiedz
@soltysek: najtrudniejszy dla mnie była ta walkę z największy lęk Iris gdzie walczyło się z duchami von Evereca. Finałowego bossa z krew i wino łatwo było przewidzieć co zrobi
  • Odpowiedz
@blubi_su: Grałem na najtrudniejszym poziomie. Dla mnie najdłuższa była walka z Olgierdem pod podpalonym dworkiem, ale nie była bardzo trudna, a najtrudniejsza była walka z Najgorszym Koszmarem Iris. Dettlaffa rozwaliłem bez problemów prawie, ale to dlatego, że dopiero w ostatnim dodatku skupiłem się na dobrym rozdysponowaniu punktów umiejętności.
  • Odpowiedz