Wpis z mikrobloga

Salon płytek w Warszawie, duży, z szerokim wyborem, wieloma aranżacjami - GDZIE?
Potrzebuję pomacać i pooglądać gres o strukturze drewna i porównać rozmiary/kolory/fakturę, do tego jeszcze płytki heksagonalne i wielkoformatowe poler. Jak będzie jeszcze znośnie cenowo (drewnopodobne do 70 zł/m, heksagonalne do 200 zł/m, wielkoformatowe do 150 zł/m) to byłoby idealnie :3
#warszawa #remont #kuchnia #remontujzhannah - pytanie do obserwujących tag - będziecie chcieli zobaczyć jak rozwalam stare meble kuchenne bo ich nienawidzę po tysiąckroć?
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Hannahalla ile ja się najeździłem po Warszawie przy oglądaniu płytek... bartycka, jerozolimskie, jagiellońska. A w końcu kupiłem w castoramie bo wszędzie indziej było drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: bartycka i ttw opex. Ostatnio remontowalem mieszkanie rozowego, kupilisny plytki w leroy i obi. Jak nie masz ogromnych oczekiwan co do design to markety daja najlepsza relacje jakosci do ceny, wybor tez jest wiekszy niz moze sie wydawac. Latwo w nich tez zwrocic cale paczki jak kupisz za duzo. Jak jestes oszczedna to zawsze jest ma cos przecena.
  • Odpowiedz