Wpis z mikrobloga

Co sądzicie na temat syscoin? Na 18 grudnia planowana jest nowa wersja portfela 2.1 a w Q1 2017r. blockmarket (coś w stylu openbazaar) z płatnościami poprzez Zcash. Cena wydaje się niska więc może jakaś pompka będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakieś grosze chyba w to wrzucę.
#kryptowaluty #syscoin - pozdrawiam 1 obserwującego ;)
  • 6
@ziomekg: pomysł blockmarketów z góry skazany jest na niepowodzenie. OpenBazaar już jest i nie sądzę by pomysł ten spowodował pompkę. Nic nie przebije OpenBazaar. Co drugi shitcoin mam wrażenie tworzy open bazar. Ale nikt z tego nie korzysta.
Ale cena SYS pod pompkę jak najbardziej prawilna jest.
@Amelek: jak przebije użytecznością openbazaar to cos z tego może być. Próbowałem używać openbazaar ale to jakaś tragedia, ciągle coś nie działa, wyszukiwanie to jakaś tragedia. Jak będzie zobaczymy liczę na pompkę:)
Wiesz czy w zcash nadal rośnie ilość wykopywanych coinów w bloku a tym samym wzrasta podaż?
@ziomekg: na tym etapie rozwoju używa się zewnętrznych wyszukiwarek takich jak https://duosear.ch/ czy http://bazaarbay.org/
Projekt rozwija się prężnie i nie sądzę aby jakikolwiek inny mógł stworzyć mu konkurencję.

Jeżeli OpenBazaar nie poradzi sobie z tym nie łatwym zadaniem, nikt inny nie poradzi sobie dlatego, że OB ma zaplecze i kasę.

Nie daj się nabrać. A pompa kto wie może być, nic prostszego w krypto :)
@pawlo74: openbazaar przeciera szlaki i podobnie jak bitcoin jest pierwszy co ustawia go na lepszej pozycji. Te wyszukiwarki znam ale taka funkcjonalność powinna być już w samym markecie. Po za tym konkurencja motywuje do tworzenia bardziej dopracowanych systemów więc to dla nas tylko na plus.
@ziomekg konkurencja to siła napędowa wszystkiego i nic tylko cieszyć się.
Ja patrzę realnie na to czy jest szansa aby jakiś nieznany deweloper czy nawet grupa deweloperów mogła nagle ni z tego ni z owego wpaść na coś na co nie może wpaść dobrze dofinansowany zespół OpenBazaar. Bardzo mała a nawet powiedziałbym żadna dlatego, że to są projekty Open Source i nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby OB natychmiast wprowadził lepsze