Wpis z mikrobloga

@Vasterek: przepraszam, że w jednym z wpisów z Ciebie zakpiłem. Teraz doceniam ten tag i pracę jaką wkładasz w wyszukiwanie różnych niszowych perełek. Dzisiaj kolejne dzieło. Wybacz :*
  • Odpowiedz
@Vasterek: Wpisy takich osób jak @Namarin i jemu podobnych, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że należę do elitarnego grona osób, wrażliwych i rozumiejących całym sobą niszową muzykę.
Nie przejmowałbym się takimi osobami, bo tacy geniusze jak Mozart czy Beethoven też za życia nie byli doceniani, a wręcz zwalczani i oskarżani o bluźnierstwo i czary.
Czasy się zmieniły, jednak mentalność maluczkich przetrwała.
  • Odpowiedz
@Vasterek: #!$%@?, siedziałem na domówie w swoim własnym domiu, nagle jakaś dupa #!$%@? - to ja puszczę coś świeżego - i jebła to. no skisłem tak z 8/10 bo to naprawdę fajny utwór, ale w sumie to słyszę go codziennie wieczorem ze swojej własnej, nieprzymuszonej woli, więc w sumie to tak ze 2/10 będzie, bez plusa
  • Odpowiedz
Wpisy takich osób jak @Namarin i jemu podobnych, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że należę do elitarnego grona osób, wrażliwych i rozumiejących całym sobą niszową muzykę.

Nie przejmowałbym się takimi osobami, bo tacy geniusze jak Mozart czy Beethoven też za życia nie byli doceniani, a wręcz zwalczani i oskarżani o bluźnierstwo i czary.

Czasy się zmieniły, jednak mentalność maluczkich przetrwała.


@
  • Odpowiedz