Wpis z mikrobloga

Drogie #trojmiejskiewykopiwo

Przypominam o jutrzejszych łyżwach i piwie :)

Łyżwy
Gdzie: Lodowisko Miejskie Plac Zebrań Ludowych Gdańsk
Kiedy: 10.12.2016
Godzina: jazdę rozpoczynamy o 19 więc dobrze być wcześniej aby kupić bilet czy wypożyczyć łyżwy.
Cena: bilet normalny 11 zł, ulgowy 7zł wypożyczenie łyżew 8zł

Piwo
Gdzie: Pub 107
Kiedy: 10.12.2016
Godzina: 20:30 (rezerwacja na moje imię oczywiście)
Cena: Stawiasz mi piwo i bedzie git ^^

Rezerwacje w 107 zrobiłam na 15 osób, ale i tak było cieżko nawet na tyle ogarnać bo ładne obłożenie mieli :)

Gdyby coś wiecie jak wyglądam więc nie bójcie się do mnie podbić na łyżwach jak będziecie pierwszy raz czy coś :)

Wasza Kochana Dorotka

#gdansk #sopot #trojmiasto #gdynia też zawołam mimo, iż pewnie płacz bo znowu Gdańsk a nie Gdynia :) ale spoko w styczniu się wyprowadzam i nie będzie miał kto organizować :P (chyba, że ktoś mnie przenocuje to będę wpadać czasem i mogę organizować ^^)
  • 38
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (126) z listy trojmiejskiewykopiwo
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @IrvinTalvanen @nowik @Out0fControl @alma_ @Bladi89 @parasolki @Zkropkao_Na @pozzytywka @Bartek2016 @VeryApe @Qfarcowy @Sonay @Luxik @PanKtos @piaskovitz @kyudo @Slowbro @Marmite @parker0 @Cavaron @grzegorz-zielinski @Czerw2 @marchewkowa @
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: "(chyba, że ktoś mnie przenocuje to będę wpadać czasem i mogę organizować ^^)" pomyślimy :D
Nie no tak wypadają mi ciągle wyjazdy, nic z tym nie mogę zrobić :<
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: A powiedz mi jak się ubrać na lyzwy? jaka tam temperatura w tym namiocie? Bo jak kiedyś bylym na oliwii to w sumie było cieplo jka się jezdzilo i do koszulki się prawie rozebrałem xD
  • Odpowiedz