Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@demstair
@Matjastbg czarny to też ok ale dużo takich jeździ z czarnym dachem a jak lusterka czarne się zrobi to wyglądają jak bieda wersja bez lusterek w kolorze :) może dobrze będzie fitować, co? :P
  • Odpowiedz
@mjandy: nie jestem tutaj aby się nabijać bo sam jeżdżę golfem ^^ tak wiec powiedz jakie auto i gdzie konkretnie chcesz to zacząć a gdzie skończyć, i folijka czy plastidip?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matjastbg no no to ta sama stajnia ;D nie chce robić wiochy w moim Lupo też nie wiem czy się pchać w jakiś kolor czy zrobić neutralnie na czarno. A okleić chciałbym folią bo jest kilka odprysków nad szyba i trochę to zamaskuje a szkoda mi inwestować bo myślę żeby po wakacjach zmienić auto na dużo nowsze ale nadal małe ;)
  • Odpowiedz
@mjandy: na bank się spotkasz z hejtem bo takie pomysły nie są często spotykane, ale to Twoje auto i skoro Tobie się podoba i Cię to uszczęśliwi w jakiś sposób to baw się ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@demstair
@kipowrot akurat aluska 14 cali mam :D i tapicerkę w kolorze nadwozia też. Ciekawe tylko jak ze sprzedażą potem takiego auta? Przegląda ogłoszenia i rzadko widać coś innego niż stockowe :(
  • Odpowiedz
@mjandy folia oklej, felgi sobie pyknij PlastiLakiem, a jak będziesz sprzedawać, to zerwiesz, łatwiej pójdzie.
Jak Ci się podoba to w dupie miej opinię innych, ja na przykład lubię mieć samochód 100% oryginał, ale też nie jeżdżę Polo.
  • Odpowiedz