Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki z #uk , doradźcie mi - jakiej sieci kartę kupić tylko pod pakiety internetu? Warunek konieczny - nie może być ważny czasowo tj. na 30dni, chodzi mi o to żeby kupić np. 3gb i móc korzystać przez kilka miesięcy, bo będę regularnie jeździł do uk na krótkie okresy czasu.
  • 8
@MG66: A jaką masz sieć w Polsce? Bo wiele sieci ma pakiety w dokładnie takiej samej cenie, w jakiej mają je sieci z UK, to raz na jakiś czas jeżdżąc szkoda się bawić w przekładanie karty.
@MG66: No to Play nie taki tani. Na miejscu możesz kupić starter Three i doładować bez kupowania pakietu - karta jest ważna 6 miesięcy od ostatniego połączenia/smsa,odebranego kilobajta, a tak to płacisz 1p za 1MB.
@kwiatosz: To mi wychodzi funt za 100mb tj. 1gb za 10 funtów - strasznie słabo ( ͡° ʖ̯ ͡°) w lyca znalazłem 5gb za 20funtów ale nie wiem jak z ważnością konta

Valid for the duration of the selected UK plan/student plan/Data plan
@MG66: To jest ważne tyle ile jest ważny plan, do którego to dokupiłeś - "bolt" to są dodatki. Czyli jak sobie kupisz powiedzmy 5GB na 30 dni, to do tego możesz dokupić 20GB ważne tyle samo czasu.
@MG66: A co Ty robisz na tym Internecie że rozważasz 20 GB w ogóle? Ja jestem pewnie mało reprezentatywny zużywając 150 MB miesięcznie (bo wszędzie jest Wifi), ale nawet jak zużywasz 1 GB miesięcznie to wychodzi 100 MB na trzydniową wizytę, czyli w takim Three to funt.

O co pytam - sprawdzałeś swoje zużycie i potrzebujesz faktycznie takich ilości danych z sieci komórkowej?
@kwiatosz: Tak, kiedyś potrafiłem na telefonie nawet 1gb dziennie wykorzystać ale to przy odtwarzaniu filmików, ładowaniu gifów, filmów na facebooku itd. Ja z Wi-Fi korzystać raczej nie będę bo będąc w UK będę przez większość czasu w drodze więc przydałaby się sieć z dobrym zasięgiem 4g. Mi to tam lotto czy kupię 2gb czy 20gb, jeśli cena za 1mb będzie w obu przypadkach taka sama. Po prostu może być taka sytuacja