Wpis z mikrobloga

Mirki cotusieodjebqlo to ja nawet NIE!!! Aż się trzese!

Czytając wpisy o tym co to kto nic nie dostal sam się chciałem pozalic ale jednak, poszczescilo mi się w końcu.

Wczoraj mój najlepszy kumpel, marketingowiec przy faszencji słuchając moich zalow i opowieści o tym ze nigdy nigdzie nie byłem, nigdy nic nie dostałem i nigdy nie żyłem, dał mi numer!
Powiedzial, że będę zadowolony i miał rację. Flaszka dla niego juz się chłodzi.

Zadzwoniłem, odebrała naprawdę uprzejma Pani i na moje pytanie o wyjazd od razu powiedziała ze ma dla mnie ZAPROSZENIE!!!
#!$%@?.jpg
Ja od razu ze z kasą krucho i dziękuję, na pewno wpadnę z jakimś prezentem. A Ona ze maja dla mnie prezent :O #!$%@? kumpel ma chyba już loda u mnie, co to za kurort? Sobie myślę i pytam Pani, Ona na to ze Wieliczka (wybrzeże here xD) myślę droga spora ale jakoś dojadę.
No ale żona... bałem się ze to może wszystko zepsuć, że Mila Pani poczuła do mnie mietę i dlatego ten sponsoring ale musialem o niej wspomnieć. Sciemnilem ze będę z mamełe i miła to ona nie jest i ile za osobę towarzyszącą się należy.
#!$%@?:O
Może Pan zabrać osobe towarzysząca za darmo!
#!$%@? coś przy tym o garnkach i okrasie ale byłem tak podekscytowany ze nie ogarnąłem, chyba chodziło o te prezenty.

Jazda bez trzymanki żona juz się pakuje mało mam czasu pisze z telefonu i sorry za błędy.

Uwierzcie ze Wam też może się poszczescic na Święta.
Wszystkiego najlepszego i Bożego Narodzenia.
Ps. Proszę nie męczyć mnie na PW o nr tel. do tego spa.

#pasta
  • Odpowiedz