Wpis z mikrobloga

@Lizbona: Ciężko powiedzieć - PiS jako przedstawiciel tupolewicy łączy w sobie najgorsze cechy i prawicy i lewicy, więc rozumiem problemy z wybraniem tagu, czy bezkazprawaków czy bezkazlewactwa ;)
  • Odpowiedz
@Andreth: Szczerze to nie wiem, chyba tak, bo nie mogę sobie przypomnieć inspiracji, chociaż wiesz jak to jest, tyle się widzi i nie zapamiętuje ;)
Google wyrzucają trzy komentarze w których się Tupolewica pojawiła wcześniej, jeden z 2011 roku i 2 z 2013, więc ktoś już wcześniej na to wpadł.
  • Odpowiedz
@Tajch: jak najbardziej na miejscu, bo masa prawakow na wykopie wspierala pis, a teraz odkrywszy jej prawdziwa twarz, robia klasyczny wykopfejs.bmp
  • Odpowiedz
  • 1
@s0ma jak ktoś wspierał PiS znając ich program, przede wszystkim sztandarowe 500+ i nadal uważa się za prawaka to gratuluję. Prawaki co programową lewicę wspierają.
  • Odpowiedz
Zapamiętajcie sobie, że PiS to nie prawica, a to że głąby popierają ich i nazywają się prawakami, to już problem prawicy.
Świat się na wykopie nie kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jezu, czy za każdym razem trzeba to pisać? xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Goofas Opozycja powinna się zmobilizować i zacząć przeswietlac ludzi władzy w IPN dopóki jeszcze mogą. Jak władza wyczucie ze IPN może działać na ich szkodę to zaczną ograniczać dostęp do akt tylko dla ludzi z aparatu władzy.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Strogonow: wiesz, napiszesz na wypoku ze geje nie sa chorzy psychicznie i juz jestes lewakiem. Partia na kolanach kleczaca przed tupolewem w formie krzyza to tez lewica nagle.
Nic dziwnego ze ludzi to irytuje. Bo wychodzi ze lewica to czyste zlo a prawica oczyszczona ze wszelkich zarzutow. Pis jest tak prawicowy jak lewicowy. Mozna go nazywać typolewica, norodowym sockalizmem ale na wypoku podoba mi sie nazywaniem go prawica. Bo tu i
  • Odpowiedz
@s0ma:

bo masa prawakow na wykopie wspierala pis

Zacznijmy od tego, że jak jesteś prawakiem i popierasz rozdawnictwo i buirokratyzację to znaczy, że nie jesteś prawakiem.
  • Odpowiedz