Wpis z mikrobloga

@doc1 Jak nie masz rodziny samochód ma być do pracy, jazda po mieście, w miejscach gdzie nie są się parkować to bralbym 3. Natomiast jak są dzieci częste wyjazdy z walizkami wypady poza miasto to 6. Zależy czego oczekujesz od samochodu. 3 jest zgrabna dobrze się parkuje wygodna i nie jest też taka mała. 6 to już typowy samochód rodzinny z twardym zawieszeniem :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JablkowyAndroid ale jednak kombi praktyczniejsze. I odziwo krótsze niż sedan. Na razie swojej rodziny nie mam, ale samochód kupiony z myślą o niej w przyszłości.
  • Odpowiedz
@szulisto: Tak tylko mam zamiar kupić sedana mazde 3, jak narazie bez rodziny jednak na wakacje też sobie napewno nim bedę jeździł, nie chodzi mi tutaj o względy praktyczne bo o nich zdaje sobie sprawe a bardziej o względy estetyczne/mechaniczne
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@doc1 dla mne wybór był jasny 6. Jestem że tak powiem dużych rozmiarów. 2m wzrostu i 113kg, w 3 czulbym się jak w polo na koksie;) Ilość miejsca w środku jest naprawdę duża. Zrobiłem słynny test 2 metrowca jak Zachar i za fotelem pasażera ustawionym na mnie bez problemu usiadlbym nie dotykając kolanami fotela kierowcy.
  • Odpowiedz
@suriv: Uważaj bo złodzieje szukają tych nowych Mazd. Podobno łatwo je ukraść bo sczytują kluczyki i kodują swoje. Potem otwierają jak swoje. Najlepiej zamontować dodatkowy przełącznik do wyłączania zapłonu i gdzieś ukryć. Ile w tym prawdy nie wiem ale słyszałem to od dealera Mazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@knzyea: Raz w ten sposób okradli mi Polo z laptopa i dokumentów. Tutaj gdzie mieszkam się o to nie boję, a jak odwiedzam rodziców to parking strzeżony niedaleko domu:)
  • Odpowiedz