Wpis z mikrobloga

No i napisałem ten test z #codility . Poszło niestety ciulowo, bo jedynie 30% osiągnąłem, a wymagali ode mnie ponad 80%. Na staż...

Ponieważ z tą firmą raczej się nie uda, to może Wy, drogie Mirki, Macie jakiś cynk o fajnym stażu w Warszawie dla początkującego programisty Androida, ewentualnie samej Javy? Głównie chodzi mi o złapanie doświadczenia i realizowanie jakiegoś konkretnego projektu pod okiem doświadczonych programistów, żebym mógł się jak najwięcej nauczyć. Bardzo chętnie nauczę się innych języków jak i technologii, bo sama nauka sprawia mi przyjemność.

Ewentualnie może jest jakieś dobre miejsce z ofertami staży? Bo patrzę w biurze karier mojej uczelni, na pracuj.pl, na olxie. W tym pierwszym mają bardzo wysokie wymagania i min. 4-5 rok studiów, a na dwóch następnych posucha.

#programowanie #androiddev
  • 24
  • Odpowiedz
@Witeg: powiem ci szczerze ze nie wiem jak z warszawa, ale generalnie jezeli chodzi o trojmiasto, to duzo wiecej ogloszen jest na praca.trojmiasto.pl niz pracuj.pl
  • Odpowiedz
Crcular shift na danym incie oraz dwie implementacje wzorów którymi liczyło się coś z tablicy. Proszono mnie, abym nie podawał treści, więc nie podam
  • Odpowiedz
@Witeg: ja bym napisał, co masz do stracenia, nawet jeśli nie na głównego maila, to poszukałbym kogoś na twitterze lub fb z firmy i uderzył bezpośrednio. Stracisz kilka minut, a może złapiesz kontakt.
  • Odpowiedz
@Witeg: nie wiem jak ze społecznością Androida, ale do JS czy Railsów masz http://warsawjs.com/ czy WRUG. Warto przejść się na spotkanie, często firmy się tam ogłaszają, i przy piwku możesz podpytać czy ktoś nie potrzebuje stażysty. Taka specyfika małych i średnich firm, mają potrzeby, a na pracuj rzadko coś wrzucają ;)
  • Odpowiedz
@PrawdziwyProgramista: Nie, teraz jest test z algorytmów, którego nie chce się pisać nikomu, stąd wszyscy ogarnięci w Androidzie, ale średnio ogarniający zaawansowane algorytmy idą gdzie indziej, gdzie będą robić ciekawsze projekty, będą więcej płacić i nie będzie głupich wytycznych z góry.

I nie mówię tu o okresowym, tylko o tym na wejście.
  • Odpowiedz