Wpis z mikrobloga

@siej: i w sumie co jeszcze Ci mogę doradzić to Pinky. Pod warunkiem że lubisz cytrusowe lq. Intensywna mieszanka cytrusów :)

Herkules może być. Taka truskawka ze śmietanką, pachnie coś jak mustard milk ale smakuje jak dla mnie landrynkowo.
@goomowy: shake'n'vape czy trzeba im dać czas (np.te wafle)? Pomęczę jutro sprzedawcę i coś wybiorę pewnie :D, chociaż zastanawiam się czy to ten Denzel od pump it up ( ͡º ͜ʖ͡º)
@siej: jak dla mnie SnV sa wszystkie ale mogą ewoluowac z czasem. Wszyscy dymają je na SnV.
Muszę spróbować tego Danzela :) jakaś truskawka z kuchni z bonusem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczymy ;)

@goomowy: mogli by zrobić porządną charakterystykę aromatu bo tak to nie chce mi się mireczka w sklepie ciągnąć za język co jest co :< no ale nic to przejdę się jutro/dziś i coś sobie wybiorę ale chyba deserówki to nie jest moje podwórko za bardzo jednak
@siej: u nas w smooke w #kielce sa opisy tylko takie hmmm... literackie. Typu "Herkules przygotował napój bogów z ulubionych owoców a Jolaos dodał śmietanki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Autentyk. Smialismy sie okrutnie z tego :)