Wpis z mikrobloga

Czy to GTA Online jest serio takie #!$%@?, czy nie umiem z tego korzystać? Pusty świat, odpaliłem jakiś tryb Arms Race, w którym były same #!$%@? bronie typu jakaś kosmiczna strzelba S-F, muszkiet, kastet itd. Później chciałem pościgać się furkami, odpaliłem "Wyścig" i mnie przerzuciło do jakiegoś przelotu samolotem. Wypróbowanie tych gier, których nawet nie ukończyłem zajęło mi około pół godziny, bo każdy klik w cokolwiek rozpoczyna nowy festiwal ładowania.
#gtav
  • 3
  • Odpowiedz
@JackBauer: "same #!$%@? bronie" bo byłeś w trybie gry który na tym polegał. Czytaj opisy gierek do których dołączasz. Festiwal ładowania to bolączka GTA i tu się zgodzę. Chciałeś się pościgać, nie ma w grze wyszczególnionego czy autem, łodzią, samolotem, czy nawet wózkiem widłowym, ale najczęściej po zakończeniu takiej gry można zagłosować na wyścig danego typu, więc też nie widzę problemu by wybrać wyścig samochodowy, ba - możesz sam wybrać konkretny
  • Odpowiedz
@Qrix: W opisie było, że dostaje się losowe bronie co ileś zabójstw, czyli typowy Arms Race z CS: GO i innych gier. A w każdej rundzie były te same, nietypowe bronie. Obczaję jeszcze ze znajomymi te skoki, może to będzie chociaż dobre.

Szkoda, że Rockstar zabiło mody z otwartym multiplayerem a'la SAMP/MTA, bo to by rozwiązało wszystkie problemy.
  • Odpowiedz