Wpis z mikrobloga

@hadrian3: Mam postać na battle.net, ale to nie to samo. Tutaj do wszystkiego doszedłem sam, nie mówię, że na battlenecie dostałem wszystko za free, ale tam robię tristy potem szybkie taxi i się nie obejrzę jestem na hell Ballu i biegam za hammerami i szukam co dropnie. Do tego odczuwalna zwiecha online.
Gram z bratem na single player, nie duplikujemy itemów, mamy zasady. Jeżeli ja mu coś przekazuję, to ten item
@hadrian3: @Ponta: Diablo 2 na single player to naprawdę mega wyzwanie, nie ma co porównywać z battle.net. Oczywiście dwa pierwsze poziomy trudności to da się spokojnie przekulać, ale hell to jest dramat, w szczególności postaciami mocno zależnymi od sprzetu (jak np. bowka).
@larvaexotech: Męczyłem się freezerką, masz rację. Zrobiłem ją na strafe przy peace/harmony głównie, reszta tam nie miała znaczenia. Wypuszczałem valkirie jako tanka i dawało radę.
Nie ma szans żeby ją zabić, chyba, że ktoś rzuca przekleństwo.
Teraz zrobiłem javkę na cow/pindla znowuż na pit muszę mieć strafe...
@hadrian3: Ja najdalej doszedłem do 2 aktu na hell, amazonką pod strafe, ale mimo ostrego klepania krów, rady tristam i nightmare baala najlepszy łuk jaki miałem to kukko shako który na hellu nic nie robił :) W pojedyńczego przeciwnika musiałem wpakować tyle strzał żeby go powalić że po prostu utknąłem i nie byłem w stanie ruszyć dalej :)
@larvaexotech: @hadrian3: Na hellu już chyba udało mi się zrobić harmony w ceremonialnym +1. Po jakimś czasie padł GMB +1, czeka na wiarę i się chyba nie doczeka.
Zrób może ostrze w ceremonialnym, craft ringi pod mana drain i daj mercowi insight, na takiej freezerce nie mogłem many zbić a on z kolosalnej spisy eth lał na hellu niemiłosiernie wszystko cold immune.
Mogę wam potem pokazać eq mojego cieniasa.