Wpis z mikrobloga

jaki monitor z HDMI tak do 500 złotych polecacie? jakiś nie za duży, nie za mały. i żeby trochę FPSów pokazywał :) myślałam nad BenQ:

http://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/benq-gw2270.bhtml?gclid=CjwKEAiA94nCBRDxismumrL83icSJAAeeETQ7zJx7egqtQTeHGHNgjtqBtekz6jZfgW3NibO2BmqJBoCninw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CI6FuanP2NACFZA2cgodTQkJZQ

ale nie wiem. fajnie by było, gdyby miał kolory jak najbardziej neutralne, bo potrzebuję też obrabiać zdjęcia, więc żeby kontrast nie był przesadzony.

#pcmasterrace #monitory
  • 9
@SScherzo: Ten model sam posiadam (LG 22MP57VQ-P), jestem zadowolony. Ładne kolory, brak smużenia, gierki na fullhd(taki troszkę niedzielny gracz jestem, rzadko grywam), filmy, seriale obejrzę - nie narzekam.
@emke: mi to się chyba bardziej ten BenQ podoba ze względu na typ matrycy, przynajmniej z tego, co napisali o matrycach na stronie Euro:

to matryca z LG:

Matryca IPS (In-Plane Switching) to modele przeznaczone jak najbardziej dla profesjonalnych grafików. Pałeczki ciekłego kryształu są ułożone równolegle do powierzchni ekranu, wynikiem tego są szerokie kąty widzenia i szeroka paleta kolorów. Typowe wyświetlacze IPS charakteryzują się słabą czernią – a odróżnia się je