Wpis z mikrobloga

@Lajsek21: Znowu go wkręcili. Głupi Baleron podsyła mu te historyjki licząc że odegra się za porażkę z Bonzem pod Manufakturą. Bonzo to rozgryzie, dajmy mu czas benc baleron wiecznie przegryw benc
Janusz Gupiec w jednej kwestii ma całkowitą rację. Gonzo bez hejkerów nie istnieje. Od samego początku jego twórczość opierała się na walce z mitycznymi hejkerami. Od pamiętnej płyty głównej aż po dziś dzień.
A co jeśli osobą której bonzo chciał zablokować płytę okazał by się sam Janusz bareron Kupiec ak Dominik co ma 28 lat i mieszka w Gdańsku?? xDxD
@slavoniq_purajdo: bzdury. Był okres, gdzie nie było hejkerów i wrzucał fajne filmiki np. z pracy, filmy z serii - "do kogo jestem podobny", "fajne mam okularki", rapował do kamery (tzn udawał), opowiadał o trymbałach, ślupie, jak poderwać dziewczynę i wiele innych
@Pooodi: Wtedy była mniejsza beka bo nie był tak cofnięty w rozwoju jak po kuracji alkoholowej zaserwowanej przez kobrzycę i wtedy go zlałem bo był kolejnym randomowym debilem z internetów ale sezon na mineralnej to jest jakieś kuriozum internetów.
@Pooodi: Nic się nie zmienił xD Nawet w roku 2012 roku, jak ktoś mu pocisnął przez internet, to starał się wybadać jak gość wygląda, a później odwrócić kota ogonem i wymyślać jakieś wady u tego anonimowego hejtera. Ale faktycznie szybko mówił. Po tym jak otworzyli mu głowę i po mózgu chodziły mu muchy, a weterynarz przed zaszyciem zapomniał wyciągnąć mu z głowy narzędzia, spowolnił go strasznie xD