Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 28 lat i zrozumiałem wreszcie tą brutalną prawdę, że nie jestem w stanie kogoś poznać normalnego przez internet kto by mi się podobał. Jestem zwyczajnie za mało na to przystojny i przebojowy,bo nie chodzi nawet o kasę w czym miałbym może jakieś szanse, ale młode dziewczyny nie patrzą się na to (z doświadczenia) zresztą to nie widać na pierwszy rzut oka, że ktoś jest kasiasty. Te dziewczyny, które mi się podobają mają za dużo atencji. Po prostu działa statystyka... za dużo penisów na jedną dziewczynę i ginę gdzieś w tłumie. Wcale nie chcą spokojnego introwertyka do kochania. Naprawdę próbowałem z kilkoma dziewczynami, zwykle kończy się po dwóch randkach. Zwyczajnie nie można ciągle obniżać swoich standardów... a wierzcie mi, że wcale nie jestem jakoś wybredny. Prowadzę życie samotne, nie chodzę na imprezy, więc podejrzewam, że już tak pozostanie, że będę sam. Upiję się dziś do monitora, bo co tu robić bez znajomych i bez dziewczyny. Nie chcę waszego współczucia, tak potrzebowałem się wygadać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja ci powiem, że ja nie wiem jak znaleźć dziewczynę w dzisiejszych czasach... Swoją żonę znalazłem (raczej ona mnie znalazła) 11 lat temu.
Myślę, że powinieneś przestać "szukać" i wtedy się znajdzie. To trochę dziwne, proste ale skuteczne.
  • Odpowiedz
TakaJedna: Za przeproszeniem sranie w banie. Jest mnóstwo dziewczyn, które chętnie by się z taką osobą spotykały i chciałyby fajnego i normalnego związku, w tym i ja. Jednak mimo wielu talentów, zainteresowań i innych rzeczy, które czyniłyby ze mnie dobrą dziewczynę, mój wygląd to nie 8 czy nawet 7/10. Dlatego możesz sobie płakać ile wlezie, ale prawda jest taka, że źle szukasz.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
loooool: Zamiast się nad sobą użalać, zrób coś ze swoim życiem... Nie masz znajomych? To wyjdź z piwnicy. Gwarantuje ci, że jest mnóstwo ludzi,takich jak ty, ale raczej nie zejdą do twojej piwnicy po ogóry, więc rusz się ! Znajdź sobie hobby, a nie marnuj życia, to i dziewczyna się trafi..

Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz
OP: @Zheta: @WierzgającyAzjata Wiedziałem, że pojawią się takie głosy. Moje "standardy" sprowadzają się do skromnego 5-6/10 z twarzy, byle szczupła i żeby nie miała nasrane w głowie. No i żeby mnie chciała :) Może być aspołeczna introwertyczka mi to nie przeszkadza, a nawet by mi się to podobało. Ja to takie mocne 6/10, 180 cm, szczupły, po medycynie. Szukam i szukam takiej przeciętnej myszki i nie mogę znaleźć.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
GigantycznaKrowa: I tu jest problem wykopków - 6/10 nic nie mówi. To, że ty ocenisz jakąś dziewczynę na 5/10 nie znaczy, że faktycznie jest przeciętna. To samo z oceną własnej osoby. I jeszcze bycie "szczupłym" u faceta to nie to samo co u kobiety - prędzej podchodzi pod wadę (stąd teksty o suchoklatesach), niż równowartość kobiecej szczupłości=czegoś pożądanego.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Facet nie musi być przystojny, wystarczy że nie jest brzydki. I powinien być dobrze ubrany. Buty i fryzura, na nie ponoć kobiety zwracają uwagę jako pierwsze, więc przydałoby się byś je ogarnął.

Ale przebojowości nie oszukasz, musisz to w sobie wyćwiczyć. Najlepiej "fake it till you make it".

Swoją drogą, czy Ty akurat szukasz takiej przebojowej laski otaczającej się tysiącem facetów? Nie spodoba Ci się urocza, skromna dziewczyna, jakich pełno?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba żartujesz pisząc, że tu chodzi tylko o przebojowość i wygląd a później o kasę. Jezeli juz dochodzi do dwoch randek to bardzo mi przykro ale coś na nich zawalasz. Spokojny introwertyk 6/10'może być swietnym materiałem na chłopaka ale wystarczy, że będzie miał zupełnie inne poczucie humoru/nie będzie miał do siebie żadnego dystansu/ będzie miał inny światopogląd/ będzie się dziwnie zachowywał itp. Jeżeli reszta będzie dograna to 5/10 tez będzie
  • Odpowiedz