Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki pijący #czekolada mam do was #pytanie

Czy ktoś z was pił czekoladę "Chocolatta" Hot Milky od #decomorreno ?

Rozchodzi się o to, że jest to jedyna czekolada do nabycia na moim zadupiu i sytuacja wygląda mniej więcej tak:

Jednorazówka ma 25g i kosztuje 0,75 cbl duża paczka ma 150g i kosztuje 3,99 cbl.

Kupowałem małe ale patrzę, że kupując dużą zaoszczędzę całe 0,50 cbl. Nabyłem więc ową czekoladę i przyrządziłem w identyczny sposób jak jednorazówkę (ta sama ilość czekolady i wody) i niestety rozczarowałem się bo smakowała jak całkiem inna czekolada.

Zrobiłem ją także koledze i stwierdził, że jakaś marna ta czekolada i do dupy smakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chciałem więc was zapytać czy ktoś miał podobną sytuację do mojej? To samo tyczy się tej samej czekolady tylko o smaku "Hot Classico" czy jakoś tak.

Ową przypadłość zauważyłem również na przykładzie nabycia małej puszki coca-coli oraz 1,5-2l butelki. Również ta z butelki smakują inaczej.

Mógłby człowiekowi ze wsi wytłumaczyć czemu tak jest?

PS. Może doradzi ktoś gdzie przez internet nabyć jakąś dobrą czekoladę w nie za wysokiej cenie?
źródło: comment_AsIzXpgaejP6qKQh2MmIQnQs4Ayfuu9v.jpg
  • 1
@Zgin: Z coca-colą to mam tak że czuje gdy napój przejdzie plastikiem. Z puszki i szklanej butelki smakują praktycznie tak samo, a z plastiku mi nie podchodzi.