Wpis z mikrobloga

Model dystrubucji #hitman na #ps4 ale pewnie też #xboxone i #pcmasterrace to jakiś #!$%@? dramat.

Raz że wypuścili tylko cyfrowo, w odcinkach itd - OK, kupiłem sobie na promce PSN za 120 zł cały sezon. Kocham Hitmana więc trudno, nie wytrzymałem czekania na płytę. Teraz się natomiast okazuje, że ta gra musi być w praktyce cały czas online. Save trwa 30 sekund i jest robiony w chmurze. Jesteś offline - nie wczytasz go. Elo benc. 10 lat temu, na moim PC o mocy zegarka, robiłem save w tle, a gra gubiła może w trakcie kilka klatek... Taki postęp. A PS4 i tak trzyma mi zapisy w chmurze, więc korzyści z tego 0.

Jedakże dopiero teraz czara goryczy się przelała - wypuścili patch 1.20 i nie mogę nawet kontynuować swojej misji zanim się nie zassa, bo save online, a online nie wolno bo stara wersja ( ͡° ͜ʖ ͡°). #!$%@?ć Square Enix.
rtone - Model dystrubucji #hitman na #ps4 ale pewnie też #xboxone i #pcmasterrace to ...

źródło: comment_VZxcwAaOzJw5vFMhBSTahpHNoKVHNrMC.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@nofink: No ale co z tego, to uzasadnia wciskanie konieczności bycia online do totalnie singlowej gry? Po co mi zapisywać stan gry na ich gównianej chmurze? Zwłaszcza na PS4 gdzie nie ma problemu piractwa.
  • Odpowiedz
@rtone: zdaje mi się, że od nowego patcha można grać offline. Gorzej, że zdarza się, że save'y się wyrypią. W jeden dzień grasz, sejwujesz w połowie misji, a na drugi dzień żadnego sejwa nie idzie włączyć..
  • Odpowiedz
@Marton: Interesujące pytanie, np po to żeby wypróbować jeden z 20 sposobów na zabójstwo i nie robić za każdym razem wstępu od nowa. Może jesteś na to zbyt hardkorowy ale wczoraj przeszedłem Paryż i zrobiłem z 20 sejwów w trakcie. Na niektóre wydarzenia w tej misji trzeba poczekać z 10-20 minut.
  • Odpowiedz
@LowcaZMroku: jestem po treningu i pierwszej misji i frajda jest, mechanika bardzo podobna, możliwości na planszy od cholery ogólnie powrót do korzeni z czego ja jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz