Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedy przejdzie złamane serce?
Moja największa miłość w życiu mnie zostawiła. Od 6 dni nie potrafię jeść, spać, odechciewa mi się żyć.
Mam 27 lat. Czuje się stara, czuję że już nigdy nie spotkam nikogo w swoim życiu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma na to odpowiedzi :) jednym nie mija nigdy, innym po latach, kolejnym po kilku miesiącach, a jeszcze innym po tym jak wejdą w kolejny związek bo tak naprawdę brakuje im nie osoby a uczucia bycia dla kogoś wyjątkowym. Bez względu na to, jakim typem jesteś, z czasem przyzwyczaisz się do bólu i będziesz go mniej zauważać w codziennym życiu.
  • Odpowiedz
OgnistyDrań: @TaoHosts tak, tego mi najbardziej brakuje
@Retrospekcja
@vicious_circle
najgorsze jest to, że nie chodziło o brak miłości, bo ona była do samego końca - skończył to z dnia na dzień - jakiś czas temu musiał wyjechać z pracy na tereny wojenne (+/-syria), jednak w dniu w którym zerwał, dowiedział się że musi zostać tam jeszcze 4 lata - ja byłam i wciąż jestem gotowa żeby tam pojechać, ale on twierdzi
  • Odpowiedz
ŚwietlistaHostessa: źle się wyraziłam, nie jest to miejsce gdzie jest wojna jako tako, bo wiadomo że bym nie była taka chętna do wyjazdu
jednak miejsce gdzie obecnie przebywa jest obok syrii i raz na jakiś czas musi tam pojechać

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz