Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, brat ma od niedawna dziewczynę i ostatnio wybrałem się z nią do kina, bo brat nie był zainteresowany filmem a my chcieliśmy iść.
Jak oceniacie takie zachowanie moralnie w sytuacji gdy dziewczyna w sumie mi się podoba i gdyby nie to, że jest dziewczyną brata, a to dla mnie świętość,
! oraz to, że jestem #przegryw i raczej by na mnie w takim kontekście nie spojrzała
to bym w sumie zarywał.
Czy nie powinienem się z nią spotykać czy nie ma nic zdrożnego w umacnianiu relacji z potencjalną bratową? Jakie jest wasze zdanie?
#rozkminy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Czy moralne jest spotykanie się z dziewczyną brata na gruncie przyjacielskim?

  • Tak 50.0% (44)
  • Nie 50.0% (44)

Oddanych głosów: 88

  • 13
OP: @Xivid_Drugi: nie mam intencji odbijania dziewczyny bratu, dla mnie czy to dziewczyna brata, czy jakiegoś kolegi, czy tak naprawdę czyjakolwiek to świętość.
@sokytsinolop: no póki co chyba wszystkie dziewczyny kolegów to nie był jakby to powiedzieć mój typ, choć przy jakiejś rozmowie na jakimś spotkaniu w grupie czy coś mogły być całkiem w porządku. Ta z kolei mi się z wyglądu podoba, nie zauroczyłem się w niej czy