Wpis z mikrobloga

Brawo wicepremier Gliński!

http://vod.tvp.pl/27630329/27112016-1953

Brawo, bo mam serdecznie dość bolszewii. Bolszewii, dla której każdy atak na przeciwnika i każda manipulacja jest dopuszczalna, byleby "nasze było na wierzchu". Bolszewii, dla której prawda nie ma znaczenia, za to znaczenie mają kompleksy i resentymenty oraz fanatyzm polityczny i religijny. Bolszewii, która nie rozumie i nie za bardzo chce zrozumieć otaczający świat. Brawo, bo albo wygra rozsądek i zmiana stanie się dobrą zmianą, albo będzie tylko "dobrą zmianą".

Brawo, bo alternatywa, która udaje, że za jej czasów było uczciwie (a nie było), że konkursy (np w służbie cywilnej, ale nie tylko przecież) nie były ustawiane, że nie było jawnego złodziejstwa (którego, jak w wypadku afery reprywatyzacyjnej w Warszawie, dziwnym trafem nie umiano zablokować), że armię wzmacniano (gdy w rzeczywistości ją likwidowano), że dyplomacja działała (podczas, gdy zamieniono ją na aparat PR'owej obsługi rządzących), niczym Burbonowie niczego nie zrozumiała, niczego się nie nauczyła i jedyne, co proponuje, to powrót do "starych, dobrych czasów".

Jest mi obojętne czy będzie mnie oszukiwała i usiłowała traktować jak idiotę bolszewia, która cieszy się demontażem Trybunału Konstytucyjnego, czy też bolszewia, która wmawia mi, że autorytetem ma być prezes tegoż Trybunału, który pomagał swojej bolszewii zrobić skok na tenże Trybunał.

Brawo wicepremier Gliński, bo jako jeden z nielicznych potrafił wznieść się ponad osobiste urazy, a przypomnijmy jak go traktowano i jak usiłowano z inteligenta zrobić ćwierćinteligenta tylko dlatego, że nie należał do tej bolszewii co trzeba.

Ja sobie bolszewii po prostu nie życzę. Ani jednej, ani drugiej. Ja po prostu chcę, żeby moja Ojczyzna była w końcu na Zachodzie. Tam, gdzie jej miejsce. Żeby tak się stało trzeba w końcu bolszewię pogonić. Bolszewia won!


https://www.facebook.com/witold.jurasz.16/posts/593686394151741

#witoldjurasz, trochę naciągana #publicystyka ale komentarze Jurasza są warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@urs6: No wyszło przy którejś debacie Prezydenckiej jak Komorowski powoływał się na to co Duda powiedział ze strony mamprawowiedziec.pl. No i medialne organy partyjne od razu HURR DURR tam pracuje Zofia Komorowska, na co druga strona HURR DURR i pracuje też żona Glińskiego. A teraz prezesem została Róża Rzeplińska co znowu wywołało HURR DURR xD Dobrze Gliński powiedział, że dom wairatów xD
@urs6: Ludzi pod tym tagiem raczej nie obchodzi doraźna nawalanka wewnątrzpartyjna, a za taką trzeba uznać tę wypowiedź. Zapowiada ona jedną z dwóch rzeczy: wylot Kurskiego lub koniec Glińskiego, ze wskazaniem na to pierwsze.