Wpis z mikrobloga

Mirki, co tu się wydarzyło to ja nawet nie.
Po ponad roku od napisania, po kilku miesiącach ciężkiej pracy z Wydawnictwem przywieźli mi wreszcie moją książkę wydaną i wydrukowaną! Łącznie dwa tysiące egzemplarzy, czyli dość skromnie ale satysfakcja jest wielka.

Co jest jeszcze ważniejsze? Książka powstała dzięki Wam - dzieliłem się tu na Mirko kolejnymi rozdziałami, zbierałem informacje, dyskutowałem. Mobilizowaliście mnie do pracy. Dzięki! Nie mogłem postąpić inaczej, niż dziękując Wam za to w oficjalnej dedykacji na pierwszych stronach książki.

Czy zatem mamy do czynienia z pierwszą książką oficjalnie dedykowaną Mirko? Chyba tak ( ͡º ͜ʖ͡º).

Z tej okazji kolejne w moim dorobku #rozdajo (tak nawiasem, podliczyłem, że to będzie moje 14-ste #rozdajo: wysłałem już paczki do ponad 180 Mirków! - ktoś przebije ( ͡º ͜ʖ͡º)?)

Wśród plusujących rozlosuje 3 świeżo wydrukowane, pięknie pachnące egzemplarze "10 mitów inteligentnych domów"!

A wszystkich niecierpliwych kieruję na allegro:
http://allegro.pl/10-mitow-inteligentnych-domow-m-turski-i6616462536.html
lub tu
http://allegro.pl/10-mitow-inteligentnych-domow-maciej-turski-i6625440617.html
(za każdy kupiony w ciągu 24 godzin egzemplarz przeleję piątaka na organizację charytatywną)

#inteligentnydom
Szloch - Mirki, co tu się wydarzyło to ja nawet nie.
Po ponad roku od napisania, po ...

źródło: comment_zkD4fYYMWh7WJ1GLmt6qFS30EaQLBNlJ.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Szloch: nie, po prostu trochę męczy mnie twierdzenie, że KNX i LCN to lek na całe dzisiejsze zło, wmawianie tego wszystkim wszędzie i nawet w książkach. PS: z mitem 8 się nie zgadzam.
  • Odpowiedz
@Szloch: Nie ma czegoś takiego jak inteligentny dom, jest automatyka budynku, która realizuje pewne zapisane reguły dzialania urzadzen. DOm nie może być intelignentny bo nie może się uczyć i adaptowac bez uprzedniego zaprogramowania tego i przewidzenia przez konstruktora.
  • Odpowiedz
@Szloch: właśnie przymierzam się do budowy domu (start na wiosnę), a w temacie inteligentnych domów jestem zielony mimo ze bym to chciał u siebie. Czy książka pomoże mi uniknąć zbędnych kosztów i pomoże wybrać konkretne rozwiązania? Plasuje bo u mnie cebula mocno wiec może się uda ;) życzę powodzenia w promocji i sprzedaży
  • Odpowiedz
@Szloch: Widzę, że nie można czegokolwiek skrytykować, bo wyjdę na frustrata? Dobrze niech nim będę. Po co kupować nieco dłuższy artykuł w formie książki, który nie pomaga mi zrobić inteligentnego domu ("Mit 8: Mogę zrobić to sam") a jego konkluzją jest znajdź sobie wykonawcę, więc po co to kupować skoro firma mi wszystko zrobi, pewnie nawet doradzi co wybrać. ("Gdy planujesz zaś wdrożyć system automatyki do Twojego wnętrza, otrzymasz narzędzia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JesteEksperte Nigdzie nie pisałem, że to podręcznik DIY. To właściwie jedyna taka publikacja, która potencjalnemu inwestorowi wyjaśni o co w ogóle chodzi, i jakie funkcje może realizować inteligentny dom. I uprzedzając pytanie: nie, nie narzucam żadnej platformy sprzętowej typu KNX, Fibaro, LCN.
  • Odpowiedz