Wpis z mikrobloga

Mirki, "zapuściłem brodę" i ma to-to już z kilka łaadnych centrymetrów, pora byłoby ją ogarnąć i pomyślałem, że zamiast płacić 40pln za wyrównanie jej, wolę wydać 200zł, kupić trymer i samemu ją sobie ogarniać. Stąd pytanie - co polecacie? Najlepiej jakbym się zamknął w 2 stówach.

#broda #zarost #niewiemjaktootagowac
  • 5
@Piguua: No to smutek straszny, bo zaczynam wyglądać jak ktoś, kto mógłby prosić na dworcu o 2 zł od kierownika, a w każdym zakładzie odsyłają mnie z kwitkiem, bo mają zapisy na 2 tyg do przodu, czego się nie spodziewałem (Toruń here).
@NoMojo: Idź do barber shopu, nie będziesz się martwił, a jakieś drobne korekty możesz zrobić w domu za pomocą nożyczek itd. Ogólnie zabaw z fryzurami/brodami nie polecam jeśli nie masz jakiejś w tym praktyki, no chyba, że lubisz eksperymentować i w razie czego golić na zero :D
@NoMojo: A gdzie patrzyłeś? Barber Shop z okolic krzywej wieży zwykle w weekend jak się patrzy na booksy net ma jakieś miejsca wolne na najblizszy tydzien.
A gdzie jeszcze w Toruniu ogarniają brodę? Bo wiem że na Matejki chyba gdzieś jest zakład, ale nie byłem.

Pierwszy raz warto iść do Barbera, żeby zobaczyć po pierwsze jak to robi, a po drugie żebyś miał pogląd gdzie robić linię brody, jak wysoko na