Wpis z mikrobloga

Właściwie jak to jest być właścicielem Wykopu, dobrze?


Yyyy, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w Wykopie najbardziej, powiedziałbym, że moderatorów. Ekhm… Moderatorów, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy sam musiałem banować mirków. I co ciekawe, to właśnie masowe bany wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne reguły netykiety, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Wykopowi. Dziękuję mu, Wykop to śpiew, Wykop to taniec, Wykop to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz ten hajs? A ja odpowiadam, że to proste, to odpowiednie lokowanie reklam, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład robię AMA z Masą, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby piec… znaczy… rogale.

#pasta #heheszki #humorobrazkowy #michau
Pobierz HrabiaTruposz - > Właściwie jak to jest być właścicielem Wykopu, dobrze?

 Yyyy, wie...
źródło: comment_XCMp9ObqpiqcY6Jleizn7KnR3E65fsAo.jpg
  • 8