Wpis z mikrobloga

@LinQ: Moim zdaniem Tuttu w Manhattanie jest dobrym sklepem na takie zakupy. Kompetentna obsługa, kupisz to czego rzeczywiście potrzebujesz. Cenowo rozsądnie.
Decathlon ma świetne ceny na najtańsze sprzęty, jakościowo ta chętnie sprzedawana przez nich Quechua to niestety nie zachwyca.
Odradzam militaria.pl
  • Odpowiedz
@sailor_73: Ja wydałem trochę więcej, rozklejone buty musiałem oddać po 5 dniach (nie było problemu ze zwrotem, pod tym względem wszystko ok) polar wytrzymał jedno pranie i nadaje się do sprzątania w piwnicy, z tym już nie chciało mi się biegać. Buty normalnych firm mają dobre promocje jak się kończy kolekcja, ale specjalnie nie chce mi się tam jeździć i sprawdzać ;] Z chiński towarów chyba nic nie widziałem, albo
  • Odpowiedz
@Polinik: Moje sprzęty z decathlonu tak szybko kończyły swój żywot, że zacząłem inwestować w nieco lepsze sprzęty. Wystarczą zakupy w specjalistycznych sklepach.
  • Odpowiedz
Mam podobne wrażenia jak chodzi o sprzęt z decathlonu jak @Tetrapod. Mój sprzęt zawiódł mnie w najgorszym momencie i się nauczyłem, że warto kupować dobrą jakość w sklepie specjalistyczny niż potem się męczyć.
Nie wiem @alhakeem czemu odradzasz mój ulubiony sklep ()
  • Odpowiedz
@Novix: Ceny wysokie, obsługa tragiczna (Gdynia). Trzy razy chciałem coś tam kupić czołówka/plecak/kurtka i dopiero po sprawdzeniu dostępności i będąc zdecydowanym w 100% nie miałem z niczym problemu. Już więcej nie będę się z nimi męczył, ewentualnie wpadnę po śrut, bo mam najbliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja myślę, że są wyjątki na plus i na minus, nie wszystko w tym dyskoncie jest złe, ale większość tanich rzeczy tam jest zła.
  • Odpowiedz