Wpis z mikrobloga

AMA - Tomasz Maciejczuk

Mirki i mirabelki, w zwiazku z coraz wieksza iloscia klamstw i manipulacji dotyczacych mojej osoby postanowilem posluchac Waszych porad. O 16:00 czasu polskiego wrzucę na Wykop znalezisko ask me anything i postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania.

#maciejczuk #ama #rosja #ukraina #donbaswar
tomasz-maciejczuk - AMA - Tomasz Maciejczuk 

Mirki i mirabelki, w zwiazku z coraz ...

źródło: comment_kcXSgs2U4ThWMI7ZTMfpoifZQLdks7De.jpg

Pobierz
  • 54
@Szczebaks: przez rok wspolpracowalem z najbardziej znanym ukrainskim dziennikarzem Anatolijem Szarijem, bylem w tym czasie w 50 krajach jako dziennikarz. Bylem na Majdanie, na wojnie w Donbasie, Irak, Turcja, Naddniestrze i tak dalej. Razem z uchodzcami przeszedlem szlak Turcja-Balkany-Niemcy-UK. Zajmuje sie tematyka wschodnia. Jestem bardziej znany na wschodzie niz w Polsce z prostego wzgledu - moje materialy wychodzily u Szarija po rosyjsku. Jestem tez bardziej aktywny w rosyjskojezycznych sieciach spolecznosciowych.
@merged: oplaca sie wtedy kiedy sa zamowienia na materialy. Czasami trzeba wylozyc sporo swojej kasy, zeby cos osiagnac i sprzedac. Dziecko w domu... coz, wielu Polakow ma dzieci gdzies tam w domu, placa alimenty i zyja, prawda? Uprzejmie prosze nie uzywac mojego dziecka jako argumentu w dyskusji. Nie mam ochoty rozmawiac o moim zyciu prywatnym oraz o swoich problemach rodzinnych. Prosze to uszanowac.