Wpis z mikrobloga

#btc Noż kur.... i za to normalnie NIENAWIDZĘ tego cholernego BTC. za to że gdy tego potrzebuję #!$%@?... sieć jest zapchana i trzeba czekać wieki na transfer BTC i to wtedy gdy jest mi pilnie potrzebne ! Dlatego wolałbym by powstała jakaś alternatywa dla tego BTC bo to już szlak człowieka trafia :) W takich momentach rozumiem tych wszystkich niecierpliwych.
#kryptowaluty
  • 11
@Amelek: Przypuszczam, że kłopot polega na tym, że oprócz ciebie wielu innych użytkowników potrzebuje nagle dodatkowo wysłać transakcję być może z podobnych przyczyn. To może oznaczać, że zazwyczaj kiedy będziesz chciał zrobić transakcję, będzie akurat kolejka :)

A tak na serio, to używaj Mycelium z opłatami priorytetowymi. Innego sposobu nie ma
A tak na serio, to używaj Mycelium z opłatami priorytetowymi. Innego sposobu nie ma


@McGravier: ja używam trezora, ale przelewałem z giełdy na giełdę a jak wiadomo giełdy mają w dupie klientów i ustawiają minimalne opłaty. I to jest wielki problem. Powinni umożliwić coś takiego by klient sam sobie decydował czy chce małą opłatę czy dużą w końcu to moja kasa i ja chcę by moja transakcja była jak najszybciej realizowana.
@McGravier: nie. wolę kupić za 0,1 BTC i sprzedać za 0,4 BTC np za kilka dni. Nie trzymam tego na long. Mimo że na początku miałem taki plan. Po co mam czekać na milion monet;) gdy będzie milion monet to będzie kosztowało ZERO satoshi jeśli w ogóle będzie istniało :)

A znowu w drugą stronę może okazać się że czekanie wcale nie popłaca. BTC też jest miliony monet a więc o