Wpis z mikrobloga

#poznan #zalesie

No cuuuurwa mać, najbardziej #!$%@? komunikacja miejska w Polsce, wszędzie mogą być na czas, tylko curwa nie w Poznaniu. Jak coś przyjedzie zgodnie z rozkładem to chyba przez przypadek. W #!$%@? nie szanuję.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@dynamiczniak ja bym był ostrożny z oceną kierowców i motorniczych, bo im najbardziej zależy na tym, aby jeździć punktualnie, bo potem mają czas żeby sobie odpocząć na pętli. Ale jazda punktualnie po Poznaniu to trudna rzecz. Nierealne czasy przejazdu, sygnalizacja, która powoduje zatory paru pojazdów, kierowcy, którzy blokują tramwaje, dużo pasażerów na przystankach co wzmaga opóźnienia. Człowiek zmienia zdanie na te tematy, jak codziennie zaczyna widzieć powody od tej drugiej strony
  • Odpowiedz
@McCm: Zanim się zdenerwuję i puszczą mi nerwy to próbuję zrozumieć dlaczego się tak dzieje i jak to może działać - oczywiście, że to nie wina kierowców i motorniczych, że rozkład jest źle ułożony, a miasto zakorkowane, ale curwa jak przychodzisz 30 MINUT PRZED ODJAZDEM na przystanek i nie przyjeżdżają dwa autobusy, a trzeci się spóźnia to jednak mogą puścić nerwy. I to notorycznie, to ja się pytam po kiego
  • Odpowiedz
byłeś kiedyś w Warszawie?


@paprykarzszczecinski1: ja bylem kilka miesiecy temu...chcialem tam zostac, normalnie plakalem jak pomyslalem o rozje tj remontowanym miejscie Poznaniu...
Jedyne utrudnienie do KODomity na Krakowskim, sobie dewianty sped zrobili i objazd byl dla autobusow.
  • Odpowiedz