Wpis z mikrobloga

Mirki, czas na zaiste prawilne #rozdajo (drugie w mojej kilkuletniej historii - ale za to jakie...)! Losowanie przez mirkorandom jutro o 21:37. 100% za darmo 100% mirkorandom (screen dorzucam jutro wieczorem). Zielonki mogą brać udział (a co, ŚWIĘTA IDĄ!) Do zgarnięcia modlitwa w dowolnej intencji (zgodnej z dekalogiem). Mogę się np. pomodlić o to aby Mirek dostał pod choinkę zestaw PLAYSTATION 4 + 4 gry i PAD (jak na zdjeciu, 100% sprawne) !!! Oferta jest w 100% poważna i przemyślana! To nie są #heheszki ani #glupiewykopowezabawy dlatego niezdecydowanych proszę o nieplusowanie (żeby nie było że ewentualny prezent nietrafiony czy coś). Nagrodę wydam w ciągu 24h od decyzji co do intencji (może być w komentarzu do tego posta).
popik3 - Mirki, czas na zaiste prawilne #rozdajo (drugie w mojej kilkuletniej histori...

źródło: comment_W3jWgyb95mOomQKyoHYVHkvtgHJWrZ0a.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@popik3: Proszę o modlitwę, żebym był dobrym człowiekiem, znalazł sobie sobie fajnego różowego i miał za co żyć, dzieci spłodził no i drzewo posadził. Domu budować nie musze, kupie sobie jakiś gotowy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz