Wpis z mikrobloga

  • 1
@FHA96 ja już obejrzałem, ale w telewizji jeszcze nie było ostatniego odcinka xd
To już koniec serialu? Nie będzie kolejnych sezonów?
W ogóle skąd oni wzięli tą wigilię nagle to ja nie wiem, jeszcze akurat podczas wyników wyborów.
  • Odpowiedz
@FHA96: z tym też nie wiadomo, bo podobno jest pomysł na 11 sezon, ale na innej antenie. Po co zabijać serial, który nie dość że bije rekordy popularności, to jeszcze nie słabnie pod względem scenariusza? (Moim zdaniem) Mogliby rozwinąć wątek Koziołów, Kusego jako artysty itd.
  • Odpowiedz
@emjey20: ta niby co? - Kozioł stanie się Papieżem, Solejukowa Einstein z Fizyki, Pietrek wielkim biznesmenem, Koziol Prezydent odnowiciel Polski, Wieclawska zrzecze sie wójta na rzecz Lucy?
  • Odpowiedz
@FHA96: oglądnij trochę produkcji to przekonasz się, że gdy już Ci się wydaje, że to koniec, akcja obraca się nie do pomyślenia. Tutaj też dobry scenarzysta spokojnie pociągnąłby kolejne 10 sezonów i byłoby ciekawie. Nie wiem dlaczego jakieś Mody na sukces mają po milion odcinków a takie Ranczo, moim zdaniem najlepszy polski serial, ma się kończyć, choć wszyscy lubią to oglądać. Na prawdę szkoda, @FHA96 ma rację, przy pożegnaniu ławeczki łza
  • Odpowiedz