Wpis z mikrobloga

@Saper9: Super, a teraz udowodnij co ma wspólnego nazizm z obrazkiem. Btw, geniuszu, naziści najmniej zwolenników mieli na terenach katolickich. #manipulacja #propaganda

Za to Gomułka powiedział:

Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy


Komuchy mają na swoim sumieniu więcej ofiar nawet od nazistów. Więc może przyjrzyj się, hipokryto, własnemu środowisku zanim doszukujesz się urojonych źdźbeł w oczach innych. #oczernianieprzeciwnikowpolitycznych
  • Odpowiedz
@Saper9: Hitler szanował muzułmanów i gardził katolikami. Nie wiem czy słyszałeś, ale wielu katolickich księży zostało zamordowanych w nazistowskich obozach. Absolutnie debilny wpis.
  • Odpowiedz
@Movet: Wystarczy bazować na faktach a nie memach czy ideologicznych uprzedzeniach i urojeniach.

A fakty są takie, że najwięcej ofiar świat zawdzięcza lewicowym oszołomom na siłę zmieniającym świat dla "dobra ludzkości". Tylko jakieś 100 mln ofiar.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Ja pierdzielę, ale co to ma do tematu. Tu jest tylko zabawna analogia, żart, skojarzenie cytatu z intronizacją. Co ma do tego, ile ludzi zabił nazizm, ile komunizm?
  • Odpowiedz
zabawna analogia


@Movet: No właśnie ani zabawna, ani prawdziwa. Tylko element oczerniania oponentów. I jeszcze jakieś debile jeszcze będą to traktowały jako źródło "wiedzy" i kolportowały.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: @r3pr3z3nt: @Dave987654321: ja pierdziu ludzie XD. Po prostu dałem ten cytat bo pasuje idealnie do sytuacji w Polsce ( nie dla aborcji, upoważnienie od księdza i te sprawy) a wy od razu szukacie ósmego dna, podczas gdy ja siedzę sobie w piwnicy i mam skarpety na nogach, ciepłe i wełnianie
  • Odpowiedz