Wpis z mikrobloga

@namzio: @sunsu-sun: nie no, super zajebista ryba, którą trzeba #!$%@?ć przyprawami, żeby nie czuć było, że smakuje mułem xDD

Jedyne co można zrobić z karpiem to kupić żywego i dać mu tydzień popływać w czystej wodzie, wymieniając mu ją codziennie. Wtedy przestanie #!$%@?ć mułem, ale wciąż będzie paskudną podrybą.
  • Odpowiedz
Jedyne co można zrobić z karpiem to kupić żywego i dać mu tydzień popływać w czystej wodzie, wymieniając mu ją codziennie. Wtedy przestanie #!$%@?ć mułem, ale wciąż będzie paskudną podrybą


@Paladin_Woodrugh: czy ty wlasnie zasugerowales ze na tydzien przed wigilia, kapiel obowiazkowo z karpiem?
A jak ktos ma prysznic to co, ma go pod sluchawke podlaczyc na stale? ( )

@anamakota: #!$%@? mnie tu argumentacja, hurr durr trzeba
  • Odpowiedz
Pytanie po co ciągnąć ten komunistyczny wymysł i symbol PRL-owskiej biedy, jako obowiązkowe danie na wigilijnym stole, skoro jest dużo innych, lepszych ryb


@kobietanawykopie: @anamakota: może dlatego, że niektórym ten karp smakuje. co roku mam od cholery różnych ryb na stole, dorsze, pstrągi, szczupaki czy inne liny, ale karpia uwielbiam. jeszcze nie jadłem tylko tego mitycznego, zajeżdżającego mułem. od jakichś 20 lat nie jadłem innego niż z jednej
  • Odpowiedz
@anamakota: Nie mam takich problemów. Gardzenie śmierdzącą rybą na poczet innej ryby, poprzez wiarę w latającego rybiorza mnie nie kręci. W te święta na wigilię będę jadł zajebistego krwistego steka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@anamakota: Ości to tam uj ale karp jest podryb, wpierdziela wszystko co się rusza i nie rusza, taka świnia wśród ryb. A u mnie będzie to co ojciec w Norwegii złowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anamakota protip: karp żywi się jedzeniem które znajduje na dnie zbiornika, więc mułem śmierdzą te, które są w mulastych zbiornikach. Wystarczy znaleźć lepszą hodowlę jeśli masz taką możliwość, wtedy karp smakuje jak powinien.
  • Odpowiedz
@anamakota: jest 2016 a polactwo dalej sie #!$%@? ludziom do talerzy, jak ktos sobie chce to niech je karpia no ale nie, trzeba mu powiedziec ze #!$%@? wie o jedzeniu i jest podczlowiekiem xD

Zdanie do tematu, nie do Ciebie osobiscie
  • Odpowiedz