Wpis z mikrobloga

@Thou: no facetowi, a komu, szczurkowi? Zwłaszcza, że to też samiczka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@realbs: czemu tak złorzeczysz?

@Nomen_Nominandum: ogólnie to patrząc na te motywy dostępne w polskich internetach to ten jako okaz oldskulowych komiksów wydał mi się naprawdę fajny. Jak patrzyłam na inne to ciężko. Wybrałam taki według mnie najfajniejszy
ogólnie to patrząc na te motywy dostępne w polskich internetach to ten jako okaz oldskulowych komiksów wydał mi się naprawdę fajny


@Morituria: Robisz to zle. Bialy ręcznik - jakikolwiek obrazek - drukarnia. Każda poważna drukarnia zrobi Ci co tylko chcesz na ręczniku za grosze
@Nomen_Nominandum: z tym akurat mam złe wspomnienia. Tak jak mówisz próbowałam zrobić sobie hehe śmieszny tshirt. Wyszedł w takiej jakości, że do pierwszego prania starczyło. Ten ręcznik jest niby na licencji marvela, ale tak naprawdę to kij wie... Pewnie będzie tak samo trwały jak wszystkie inne z bazarku ;)
@Nomen_Nominandum: ale tak jak ci mówię, jeśli chodzi o sam motyw dostępny w sklepach to nie jest za ciekawie.
Jedyny plus taki, że w zeszłym roku na urodzinki kupiłam mu fajny tshirt z mordą Venoma. Do tej pory go ma i nosi i nic się nie sprało. Słabo znam się na tych metodach drukowania, ale tamten się akurat trzyma :)