Wpis z mikrobloga

@Caarolin mi osobiscie nie leza, ale to wy macie sie z tym czuc dobrze, pewnie i atrakcyjnie. nie skreslilbym przeciez kobiety ze wzgledu na to ze ma pomalowane paznokcie lub gust w tym temacie odmienny od mojego.
  • Odpowiedz
@Caarolin: Zadbane to chyba oczywiste - nieprzesuszona skóra, równe paznokcie, obcięte nie na faceta ale też nie przesadnie długie. Jeśli lakier to bezbarwny albo w kolorze adekwatnym do sytuacji i bez odprysków. Tipsy i inne żelowe badziewie to ohyda.

A ładne to już trudniejsza sprawa - to tak jak ze zgrabnymi nogami. Nie za krótkie, nie za długie, nie za grube, nie za chude i nie pokrzywione :P
  • Odpowiedz
@Caarolin: Najważniejsze, żeby były zadbane, przez co rozumiem równe, nieobgryzione itp. Jeśli chodzi o resztę, to tylko czerwony lakier zwraca jako tako moją uwagę in plus. Cała reszta jest kompletnie bez znaczenia (inne kolory, kształt) albo absolutnie dyskwalifikująca (tipsy, brokaty, wzorki itp.).
Podsumowując, przynajmniej z mojego punktu widzenia, jeśli założyć, że dziewczyny chcą podnieść swoją atrakcyjność wydatkując pieniądze i czas na upiekszanie paznokci to jest to inwestycja o kiepsciutkiej stopie zwrotu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Meryl14015 ja malowałam przez większość życia paznokcie zwykłymi lakierami. Teraz przerzuciłam się na hybrydy, jednak mam je zaledwie tydzień dwa bo szybko mi się nudzą.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz