Wpis z mikrobloga

#poker
Wiem, że dla wielu to oczywistość, ale niestety ciągle na starsach widać osoby - nie mówię, że kojarzę z wypoku - które tego nie rozumieją. Bardzo niewiele dobrego możemy robić dla pokerowego ekosystemu, ale jeśli jest coś, żeby go jeszcze bardziej nie psuć, to.. no powinniśmy to robić.

Totalnie #!$%@?ą mnie redzy/osoby regujące, które po prostu muszą dawać znać fiszkom jak to słabo te fiszki grajo, oczywiście szkalując je przy tym. Jaki #!$%@? to ma sens? W jaki sposób to ma wpłynąć pozytywnie na Wasz bankroll? Wiem, że to są #!$%@? truizmy, ale niestety niektórym trzeba to powtarzać w nieskończoność: KAPUSTĘ ZARABIA SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM NA FISZKACH. Jaki #!$%@? jest sens w tym, żeby fiszki szkalować i pisać jakie są słabe? Chcecie, żeby zagłębiły się w to co robią źle i były lepsze, czy chcecie, żeby przestały grać, bo "widocznie to nie był niefart i może faktycznie są słabe".

Serio, za każdym razem jak komuś zdarzy się szkalować fiszkę na czacie powinien mocno #!$%@?ć głową w ścianę, a jeśli nie umiecie znieść wariancji, t warto pomyśleć o tym, żeby z pokera przerzucić się na wojnę.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR_: Wiesz, z drugiej strony widziałem masę przypadków, kiedy osoba po fatalnym zagraniu ( np wywołując presję all inując z niczym, ktoś go sprawdza i wygrywa) zaczyna wszystkich dookoła wyzywać od fishy i donków. Takich sytuacje zdarzają się non stop na stołach MTT, a o takich , o których piszesz o wiele rzadziej :)
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Ja się cieszę jak mnie szkalują na czacie (chociaż rzadko się to zdarza), bo wtedy za każdym razem wygrywam z tą osobą. Ostatnio jakiś Polak w spinach mnie zaczął cisnąć jak mnie złapał na blefie, spadłem do 20 chipsów, zaczął się ze mnie śmiać, 5 minut później go dojechałem xD
  • Odpowiedz
@le_banana: No, ale to zupełnie co innego. Jak jakaś fiszka chce sobie pobuldupić to czemu jej nie pozwolić? ;P Można z tego pokisnąć, a jak kotś nie ma ochoty słuchać to zawsze może kogoś takiego po prostu zablokować.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_ jak Kubica da Ci lekcje jazdy to staniesz sie nim ? No chyba nie :) a szkalowanie no coz szkoda czasu na pisanie z fiszkami, dokladnie jak napisal melo redzy nie robia takich rzeczy
  • Odpowiedz
@cross7676: No ale jak masz za dużo hajsu, pójdziesz sobie na tor wyścigowy pojeździć przez godzinę jakimś ferrari a ziomek, który pracuje na torze będzie mówił, że jesteś #!$%@?ą i że nie powinieneś nim jeździć, bo słaby z Ciebie kierowca i i tak sobie nigdy takiego nie kupisz to jednak negatywnie wpływa to na Twoje samopoczucie i raczej na ten tor wracać nie będziesz.

@melo7: I w sumie
  • Odpowiedz