Wpis z mikrobloga

Drodzu Mircy, wiem, że tu bojówka Xiaomi i wiem, że temat poruszany wielokrotnie, ale! Niedawno miałem okazję pobawić się Meizu M3 Note i Xiaomi Redmi 3s no i moje wrażenia wskazują jednoznacznie, że Meizu to lepszy telefon:
- wyraźnie lepsza czułość ekranu
- sprawniej przywołuje aplikacje z pamięci
- lepsze działanie fizycznego przycisku i czytnika linii papilarnych
- ogólnie lepsze działanie

No i (jako, że zamierzam się z kupnem telefonu) rodzi się pytanie czy Xiaomi Redmi Note 3 Pro będzie jakoś wyraźnie lepszy niż rzeczony 3S? Póki co to Meizu sprawia dużo lepsze wrażenie, a nie mam możliwości obejrzenia RN3P. I jeśli ktoś się zdecyduje mi odpowiedzieć to prosiłbym o jakieś konkretne argumenty, a nie spuszczanie się nad Xiaomi.

No chyba, że jest jakaś jeszcze sensowna opcja w smartfonach do 900 zł.
Halp.
#android #telefony #xiaomi #meizu

Który smartfon?

  • Meizu M3 Note 13.8% (4)
  • Xiaomi Redmi Note 3 Pro 86.2% (25)

Oddanych głosów: 29

  • 6
@zortabla_rt: podczas używania yanosika + google maps i jednoczesnego ładowania telefonu telefon po kilkunastu minutach jest nieużywalny z przegrzania - o ile nadąża przerysowywać mapę, tak próba przełączenia na yanosika podczas jazdy to katorga. Tak samo przy słabszym zasięgu, grzeje się jak głupi. Aha, i m2 note ma chyba ekran z duralexu - potrzaskał mi się trzeci raz, mimo że w żadnym z poprzednich 4 telefonów nie potrzaskałem żadnego.