Wpis z mikrobloga

@adios #wykop4windowstest Bardzo duże zużycie energii (screen). W minionej dobie z programu, łącznie, korzystałem przez jakąś godzinę, może 1,5h (nie oglądając filmów ani multimediów - kilka razy odpaliłem załączone filmy odtwarzając maksymalnie przez okres kilku sekund - wyłącznie po to, by sprawdzić czy odtwarzają się poprawnie). Mam wrażenie, że odtwarzanie filmów z yt jest mniej energożerne niż w4w.
Pobierz HaHard - @adios #wykop4windowstest Bardzo duże zużycie energii (screen). W minionej d...
źródło: comment_0cJP0E8Zm2NarCqmQoBjR0ai47UFodEo.jpg
  • 8
@HaHard: w sumie to podejrzewam bibliotekę do obrazków, ale nie ma lepszej :). Dziś czeka mnie dłuższa sesja profilowania aplikacji bo przez pierwsze 5 minut działa super, później zamula.
@adios: o ile mnie pamięć nie myli, jakiś czas temu ktoś pisał, iż aplikacja pobiera ogromne ilości danych (zaraz przejrzę tag pod tym kątem). Nie wiem jednak co konkretnie odtwarzał/ pobierał zgłaszający ten problem użytkownik.
@adios: nie znalazłem wpisu z tą informacją, jednak sprawdziłem ilość danych pobranych przez w4w na moim telefonie. Z wersji 1.0.3.0 korzystałem przez jakąś godzinę, aplikacja (program i prawdopodobnie pobrane dane) łącznie zajmuje 173 MB. Więc to nie w tym problem (chyba, że pobierane dane nie są zapisywane ;))
@HaHard: pobierane obrazki są cache'owane na 2-7 dni. A taki komentarz jest na sklepie.

IMO. Aplikacja pobiera normalne ilości danych, tylko ktoś za dużo mirkował.