Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirunie, Miruny. Chcę młodszemu bratu kupić na święta słuchawki do grania w minecrafta, tetris, windows media player i inne skillowe gry. Ogląda też jakiegoś Isaaca i chyba poradniki z gimpa. Tak więc: RAZER KRAKEN PRO czy Steelseries Siberia V2?
  • 2
  • Odpowiedz
  • 1
Szczerze mówiąc nie wybralbym żadnej z tych. Mam steelseriesy i po miesiącu użytkowania rozpadł się ten pilocik na kablu przez co czasem nie działa jedna słuchawka albo są dziwnie cicho. Dźwięk w nich też jakoś nie powala bez dodatkowej karty dźwiękowej - jest raczej przeciętny. Razery też szału na mnie nie zrobiły, ale miałem je na głowie tylko raz - wygodne ale dźwięk przeciętny (to tylko moja opinia). Zastanowił bym się nad
  • Odpowiedz
  • 0
Superlux - nie słyszałem o nich, ale patrzę, że ceny rozsądne. Przetestuje może. Miałem Razer Megalodon jak wyszły i pomimo, że dźwięk był znośny (choć chyba mniej przyjemny niż w poprzednich Logitech G35, aczkolwiek w tych plastik wołał o pomstę do nieba) to mikrofon był dramatem. Teraz mam Asus Vulcan ANC 7.1 i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń (no może poza tym że są w serwisie bo jedna słuchawka przestała
  • Odpowiedz