Wpis z mikrobloga

@oL3kkkk: Tak jak się dowiedziałeś już wyżej jest to UFG - Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Kary wlepiają jak system wyłapie, że jest brak polisy, nie musi być kontroli policji. Maksymalna kara za brak OC w tym roku to 3700 zł za lukę ponad 14 dni :(
  • Odpowiedz
@oL3kkkk: Kontakt z UFG jest możliwy, ale raczej system sam sobie radzi ;) Dostałeś wezwanie albo myślisz, że miałeś jakąś lukę? Daj znać na priv to poradzimy coś
  • Odpowiedz
@bonzal: jak to wyjasniaja.... a przeciez sie moze stoczyc i uderzyc w altane :D

a tak na powaznie kazda firma moze dowolnie regulowac cene np jak powiesz ze kamper uzywany jest tylko 2 miesiace albo ze samochod odstawiasz i chcesz negocjowac umowe.... moga to uznac- no ale po co :)

sugeruje wskoczyc do najblizszego PZU i dopytac o mozliwosci
  • Odpowiedz
spoko, ja płace swoje OC w terminie :P ale są ludzie, którzy tego nie robią - pytam bo ostatnio w dupe mi wjechał gościu który jechał bez OC ani przeglądu i ciekawiło mnie czemu to nie zostało wykryte od razu.
  • Odpowiedz
  • 0
Czy spotkal sie ktos z kara najnizszego pulapu za spoznione oplacenie oc do 3 dni? Do ilu czasu czeka sie na pismo z kara? Na auto spoznilem sie 1 dzien, data konczyla sie w niedziele i oplacilem w poniedzialek, a przed chwila spoznilem sie z przelewem na motor o godzine T.T
  • Odpowiedz