Wpis z mikrobloga

Nie ma co płakać nad rozlaną w walizce zalewą od ogórków kiszonych, zupa ogórkowa jest 10/10 ()

Plus jeśli lubisz, zignoruj jeśli nie jesteś Polakiem lub brzydzisz się żebroplusami.

Zupa ogórkowa jest daniem kuchni polskiej - wręcz egzotycznym z punktu widzenia na przykład Szwajcarów, którzy na wieść, że istnieje coś takiego jak zupa ogórkowa zareagowali jakbym ich poinformował, że jemy mięso zgniłego rekina. Gdy wytłumaczyłem, że do jej przygotowania potrzebne są ogórki kiszone i czym one są to ich niechęć do zupy ogórkowej przerodziła się w nienawiść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęście niektórzy z nich mają otwarte i ciekawskie umysły i w nadchodzącym tygodniu ugotuję dla nich naszą pyszną, polską ogórkową i sprawdzimy jakie jest to doznanie dla podniebienia niezaznajomionego z polską kuchnią.

Dzisiaj przeprowadziłem test, czy jestem w stanie ugotować dobrą ogórkową i stwierdzam, że przepis od mamy się sprawdził w 100% ʕʔ

Pobierz Swiatek7 - Nie ma co płakać nad rozlaną w walizce zalewą od ogórków kiszonych, zupa o...
źródło: comment_6XxTJ6sxtYsIEtQzCtgZaqNfJ76IR0Bi.jpg
  • 1