Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki polecacie do 30zł? Jak dotąd mialem Sony MDR-EX 10(jakies 2 lata) i Philips SHE3590 (cos ponad 2 lata i nadal działają) I z kazdych nie bylem do konca zadowolony, brakowalo mi szczegolnie basu. I ogolnie fanu z słuchania Co polecacie? Mogą być chinczyki np. z aliexpress o ile sprawdzone i niezbyt awaryjne

#sluchawki #muzyka #zakupy
  • 11
@sonep dołożyć 30zl około i kupić Xiaomi Piston v2.1 lub v3 - dokanałowe. Albo polecieć po całości ( ͡° ͜ʖ ͡°) i Xiaomi Hybrid Iron za 90 zl
@sonep nie widziałem oceny na ali. Ok, nie cisnę, ale poczytaj ze dwie recenzje:) daj znać na czym stanie bo tez szukam dousznych. Słyszałem o jbl (jakieś nowe) dobre opinie
@z0nic no to nie pomogę, nie da rady kupić słuchawek za 30zl żeby dobrze grały i bas był soczysty, lepiej pozbierać pieniążki powoli i kupić później, raz a dobrze :)
@z0nic: Aha, to w takim razie rezygnuje z zakupu, bo oszczędzam, mam wydatki i takie tam. Ale kiedys kupilem jakies chinczyki za okolo 25zł i grały całkiem fajnie, tylko szybko zdechły
@sonep: http://allegro.pl/100-oryg-sluchawki-htc-e295-one-x-s-v-m7-m8-8x-8s-i5871996191.html słuchawki od HTC One M7 za 9zł, jezeli aukcja jest legitna i to są sluchawki z telefonów htc one m7/8 to basik poteżny, jedne z lepszych jakie mialem swego czasu, pzdr ;) mam nadzieje, ze pomogłem. Na allegro chodza wlasnie od 9 do 20zł, trzeba by było poszperac bardziej, beda one napewno ok (o ile to sa te dodawane do telefonów one m7/8) ale z tego co jest napisane