Wpis z mikrobloga

Siemano Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szał zakupowy powoli ustaje i ceny wracają do normy, szukam #tablet z androidem i windowsem. Minumum 10', 4GB RAM i 64GB ROM, klawiatura, w miare wydajny proc i grafika, w większości będzie używać go różowa i pewnie będzie chciała grać w Simsy, ruszy to na minimalnych? Budżet to około 800zł z wysyłką EU lub ubezpieczeniem od VAT(będę korzystał pewnie też z planetplus). Rozglądałem sie za #chuwi i wypatrzyłem modele serii hi10, hi10 Pro i hi10 Plus, najkorzystniejsza wersja to Plus? Ma większy ekran, baterie, USB C i coś jeszcze go wyróżnia? W sumie są całkiem podobne, nie wiem co wybrać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak będzie warto dopłacić pare cebulonów to może sie skusze na droższą opcje ( ͜͡ʖ ͡€)

#tablety #aliexpress #banggood #gearbest
  • 24
@Kuba7: ja kupiłem hi10 za ~130$ bez VAT więc bardzo tanio i jestem zadowolony
wielki plus, że ma 2 pełnowymiarowe USB(w tym jedno 3.0) bateria trzyma całkiem nieźle. Aee słaba ładowarka dołączona do zestawu. Ogólnie tablet spełnia swoje zadanie.
Niektórzy mieli problemy z tym tabletem, coś migotało czy całkiem płyta główna padła ( @gorush )

Hi book wygląda lepiej, bo metalowy, brakuje pełnowymiarowych USB. U mnie podczas nakładania foli poszedł ekran(tam
@Kuba7: ciężko doradzić - najlepiej ten co najtańszy :P jedne ma niby większa bateria ale wolniejsze ładowanie. duży full hd vs hd + (czy jak to nazwać).