Wpis z mikrobloga

Kiedy blizzard zrobi coś z magiem na arenie?

najlepsze hero power w grze
frostbolt - common
flamestrike - common
fireball - common
portal za 7 many - common
polymorph - common
flamecannon - common

#hearthstone
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hatespinner: A ile gier zagrałeś takim warlockiem? Pewnie z 5 xDD Ja mam ponad 5 tys. winów na arenie i widzę co się dzieje. Magiem mam średnią winów 11, mimo że nie zawsze mam dobre decki.
  • Odpowiedz
@gigu252: No to gratuluję braku życia, bo ja gram od wczesnej bety (co prawda wtedy nie było licznika) i mam ledwo ponad tysiąc. xD Ale jak narzekasz na maga, to musisz ciągle być leszczem, więc jak widać ilość != jakość.
  • Odpowiedz
@gigu252: Mam średnią wygranych 7-8 wg spreadsheeta który prowadziłem przez parę miesięcy, więc jak to jest mało to chyba się z #!$%@? na głowy zamieniłeś. xD
Poza tym Trump mówi, że mag nie jest OP. Kripp mówi, że mag nie jest OP ale @gigu252 zielonka z wykop peel SAM GRA MAGIEM I WIE ŻE JEST OP. BLIZZARD NAPRAW, MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA.
  • Odpowiedz
@gigu252: mag jest OP w momencie jak dostaje jakieś #!$%@? karty klasowe typu firelands portal, skillcannon itp + jest 3x bonus do kart z najnowszego dodatku. Jako że firelands portal był totalnie idiotyczny to zdjeli ten bonus, i w tej chwili mag jest normalny. Kart jest tyle dużo że mało kiedy można nazbierać 5 firebali czy 7 flejmstrajków
  • Odpowiedz
Mam średnią wygranych 7-8


@Hatespinner: Pomiędzy 7 a 8 jest kolosalna różnica, więc zdecyduj.

Poza tym Trump mówi, że mag nie jest OP. Kripp mówi, że mag nie jest OP


@Hatespinner: Po pierwsze chyba oglądamy różnych Krippów. Przy okazji Karazhanu rozpętał niezłą gównoburzę, wraz ze społecznością HS, odnośnie maga na arenie, czego efektem było wywalenie niektórych kart z niej przez Blizztarda. Po drugie Trump jest mega przeciętniakiem i
  • Odpowiedz
Pomiędzy 7 a 8 jest kolosalna różnica, więc zdecyduj.


@TlustodupyBialorusin: Wiesz co to jest średnia, czy mam cię nauczyć matematyki? Bo chyba zawaliłeś coś w szkole jeżeli myślisz, że musi być 7 albo 8.

Po pierwsze chyba oglądamy różnych Krippów. Przy okazji Karazhanu rozpętał niezłą gównoburzę, wraz ze społecznością HS, odnośnie maga na arenie, czego efektem było wywalenie niektórych kart z niej przez
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Wiem co to jest średnia i te twoje dane ze spreadsheeta pochodzą chyba z 3 podejść, skoro ci wychodzi 8 XD. Pomiędzy 7 a 8 jest jeszcze wiele miejsc po przecinku, więc nie wiem skąd taka rozbieżność u ciebie. Tegoroczny europejski nr. 1 na arenie ma średnią 8.09, a drugie i trzecie miejsce kolejno 7,99 i 7,69. Nie jesteś żadnym z nich.

Hafu z pewnością jest większym autorytetem niż
T.....n - @Hatespinner: Wiem co to jest średnia i te twoje dane ze spreadsheeta pocho...

źródło: comment_NsafZ6zpofQ9CehgpBQWYSJvLkNRs7ga.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wiem co to jest średnia i te twoje dane ze spreadsheeta pochodzą chyba z 3 podejść, skoro ci wychodzi 8 XD. Pomiędzy 7 a 8 jest jeszcze wiele miejsc po przecinku,


@TlustodupyBialorusin

To ty powiedziałeś czopie, że albo 7 albo 8 a teraz odwracasz kota ogonem.

I dzięki za przedstawienie infografiki, która nie wyjaśnia #!$%@? nic. Wiesz która coś wyjaśnia? Ta poniżej. A wiesz co wyjaśnia? Że #!$%@?. ( ͡°
Hatespinner - > Wiem co to jest średnia i te twoje dane ze spreadsheeta pochodzą chyb...

źródło: comment_TbHpGR0ONI8YQYz7UnaHTygQi7vMk312.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No przepraszam. Pomyliłem Krippa z pierwszym miejscem, kajam się. Gdybyś nie wiedział - BattlePants to alt konto Hafu, którym grała też na turnieju. Zostało to nawet potwierdzone na reddicie.

Mam średnią wygranych 7-8 wg spreadsheeta który prowadziłem przez parę miesięcy


@Hatespinner: Sam tak napisałeś... CZOPIE XD
  • Odpowiedz