Wpis z mikrobloga

Ktoś ogląda to co dzieje się na koncercie KODu?
Skiba parodiuje i obraża rządzących polityków. Nie chodzi mi o sam fakt wysmiewania ich, chodzi mi o dzień i miejsce kiedy jest to robione.
"Świętowanie" równie obrzydliwe jak to, co jeszcze niedawno działo się na Marszach Niepodległości.
Osoby, które zarzucają narodowcom przywlaszczenie sobie dzisiejszego święta, jednocześnie uczestniczący w marszu KODu są na tym samym poziomie co narodowcy kilka lat temu. Dzisiaj są zdecydowanie bardziej żałośni.
#marszniepodleglosci
  • 13
"Świętowanie" równie obrzydliwe jak to, co jeszcze niedawno działo się na Marszach Niepodległości.


@krychu789: to obejrzyj sobie stream dzisiejszego Marszu, tyle pogardy ile tam się wylewa do wszystkich poza narodowymi katolikami, to nie uświadczysz przez tysiąc lat istnienia KODu
@krychu789:
"Polska to my, nie Kaczyński i jego psy"
"W górę serca, #!$%@?ć TV Trwam"

były takie hasła na marszu KOD? wyzywali kogoś, obrażali? Bo na Marszu Niepodległości owszem, analogiczne i wiele innych.
więc zastanawiam się, co takiego na KODzie mówili, że jest gorsze od tego powyżej.
@advert: no i te hasła na Marszu Niepodległości były beznadziejne, krzyczane jedynie przez narodowców. A na marszu KODu obrażanie władzy było odgórne, pokazane na scenie. I wokół tego kręcił się ten koncert.
te hasła na Marszu Niepodległości były beznadziejne, krzyczane jedynie przez narodowców. A na marszu KODu obrażanie władzy było odgórne, pokazane na scenie.


@krychu789: przecież na MN hasła o Kijowskim i jego psach, KODomitach, lewakach, żydostwie, prusakach, ruskach itp. były intonowane ze sceny przez tego głównego wodzireja, co jest nawet gorsze, bo to oznacza, że było to oficjalne stanowisko organizatorów Marszu.
@advert: więc w najlepszym wypadku onie strony są sobie równe bo na marszu KODu też wyszło że to gówno to oficjalne stanowisko skoro było pokazywane na scenie. Jeśli ktoś wybrał marsz KODu zamiast narodowców "bo tam jest tylko nienawiść" to gratuluję. Zaślepienia w drugą stronę.
@advert: I jeszcze jedno. Bylem na MN rok temu. To mnie przekonalo zeby w tym roku sobie odpuscic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to co pokazuje marsz KODu rozzloscilo mnie bo zamiast pokazac ze mozna zrobic normalny marsz to pokazali jeszcze bardziej zenujace widowisko