Wpis z mikrobloga

@snthaboss: masz juz doświadczenie w fotografii? :) czym robiłeś jeśli juz, i czego Ci brakowało ze nadchodzą zmiany? :) podeslesz mi jakiś link na temat tego obiektywu? Nie znam sie jeszcze, i chyba przygodę zacznę ze standardowym, i będe w miarę nauki sprawdzał czego mi w nim brak, jak mnie ogranicza, jaki dokupić :)
@Cougaro_Cyganskie: dobre podejscie, kitowy obiektyw na pewno na poczatek wystarczy.

Doświadczenia nie mam, będzie to moja pierwsza lustrzanka, ale za to mam fotografie w genach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Złapałem bakcyla i od ponad roku intensywnie się interesuje, powoli zbieram wiedze i pieniążki.

Niech nazwa Cie nie zmyli, ten obektyw jest pod różną nazwą zależnie do kontynentu.
snthaboss - @Cougaro_Cyganskie: dobre podejscie, kitowy obiektyw na pewno na poczatek...
@Cougaro_Cyganskie: różnica w cenie dlatego że.czesc oferowanych nowych aparatów w UK jest importowana z hong kongu. Importer nie płaci cła i vat i stąd ta rozbieżność cen. Druga różnica jest to że te.drozsze.modele mają gwarancję europejska a te.modele tańsze tylko gwarancję sprzedawcy nie do zrealizowania poza granicami uk
@mektoncjusz: myślisz, ze wysyłka jest bezpieczna? Sprzedający jak widzę tak :) i jak długo taka przesyłka moze isc? Mimo wszystko, 560€ a 770€ w sklepie, ponad 200€ różnicy za ten sam produkt - zadziwiające! Myślisz, ze duzo ryzykuje decydując sie na kupno? ;) dzieki!
@mektoncjusz: a zdarzył Ci sie kiedyś zepsuć? Miałem mnóstwo telefonów, sprzętów elektronicznych, i nigdy nie korzystałem z gwarancji. Naprawie? Kupię nowy? ;) PS. Sprzedawca daje rok gwarancji. Co znaczy, ze jest niemożliwa do zrealizowania, skoro sam pisze sie na wysyłkę do DE?