Wpis z mikrobloga

A propos tego filmiku który właśnie trafił na główną. Od jakiegoś czasu zbieram podpisy poparcia za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz z funkcji prezydenta stolicy, pisałem nawet o tym na mirko, więc mam pewne pojęcie o tym jakie coś podobnego wywołałoby reakcje w Polsce. Co prawda zostałem wyzwany od "pisowskich świń", "frajerów", kazano mi "#!$%@?ć", grożono pobiciem, ale to dosłownie kilka razy w ciągu już przeszło miesiąca odkąd zbieram podpisy. Zazwyczaj ludzie po prostu dziękują, mówą że nie mają czasu. Czasem odejdą z uśmiechem że to nie dla nich, czasem spojrzą jak na wariata, czasem rzucą, że i tak przyjdzie PiS więc nie ma sensu. I tak reagują przeciwnicy referendum, ci z drugiej strony są oczywiście bardziej życzliwi, czasem rzucą coś na temat "wywalenia tej Żydówy" :). Ale tak w ogóle, wbrew temu co można by się spodziewać, wykonywanie takiej funkcji nie wiąże się z wielom nieprzyjemnościami, a największym z nich jest niepogoda. Niedalej jak wczoraj miałem sytuację, że pani dopiero po wpisaniu się zorientowała się, że referendum nie jest jak myślała za odwołaniem prezydenta Dudy, także nawet chwilę pośmieszkowaliśmy. Także bez spiny, życie to nie mirko :)


#amerykawybiera2016 #polityka #dobrazmiana #polska #oswiadczenie
marcelus - A propos tego filmiku który właśnie trafił na główną. Od jakiegoś czasu zb...
  • 2
  • Odpowiedz
@marcelus: Ten filmik przecież NIE MOŻE BYĆ ZMANIPULOWANY - że np. wycięto sceny, które nie pasowały w jednej wersji :) Nie, to internet - tu wszystko jest uczciwe i legitymacyjne
  • Odpowiedz
@marcelus: zbieranie podpisów jest strasznie niewdzięczne. Człowiek traci swój czas, a ludzie mają go w dupie. Najlepiej organizować spotkania czy happeningi osób które są w temacie i tam puścić listę.
  • Odpowiedz